Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158793614
Pris fra 429 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord med skuffe Sort eg 60 x 35 x 70 cm Konstrueret træ
-50%429 kr
Før 854 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord med skuffe Sort eg 60 x 35 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette sideboard er både praktisk og et fedt supplement til dit opholdsrum. Det har en moderne stil med flotte linjer og et minimalistisk look, der kombinerer funktionalitet med elegance. Uanset om du holder familiefest eller en stille middag, passer det perfekt ind i alle stilarter. Materialer: Dette sideboard er lavet af robust konstrueret træ, som gør det holdbart og pålideligt. Det er både slidstærkt og let, perfekt til travle rum. Dets moderne design sikrer, at det ser godt ud i lang tid.Inkluderede komponenter: Det kommer med flere skuffer, så der er plads til alt. Hver skuffe glider let åbne takket være et smart skinsystem, der sikrer stille brug.Egenskaber: Med masser af opbevaringsplads er det ideelt til alt fra service til hverdags ting. Det smarte design gør det nemt at integrere i dit hjem og tilføjer et stilfuldt touch.Anbefalede anvendelser: Selvom det er perfekt til stuer, kan det også nemt bruges i spiseværelser eller kontorer. Dets smarte form og størrelse gør det alsidigt til mange rum.Pleje og vedligeholdelse: For at holde det pænt, følg monteringsvejledningen og brug en skruetrækker. Tør det regelmæssigt af med et blødt, tørt klæde for at bevare finishen. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 35 x 70 CM (B x D x H)med 3 skufferForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 19.3g
EAN: 8721158793614
Varenr.: 1581581
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord med skuffe Sort eg 60 x 35 x 70 cm Konstrueret træ
-49%449 kr
Før 874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord med skuffe Sort eg 60 x 35 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 35 x 70 cm
Vægt: 19.3g
EAN: 8721158793614
Varenr.: 1581581
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord med skuffe Sort eg 60 x 35 x 70 cm Konstrueret træ
-49%449 kr
Før 874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord med skuffe Sort eg 60 x 35 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 35 x 70 cm
Vægt: 19.3g
EAN: 8721158793614
Varenr.: 1581581
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK429 kr429 krKøb
2Livera DK449 kr518 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 586 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Sideboard Med Skuffe Sort Eg 60 X 35 X 70 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026429 kr50 kr (10%)
15. maj 2026479 kr50 kr (12%)
11. maj 2026429 kr50 kr (10%)
5. maj 2026479 kr200 kr (29%)
2. maj 2026679 kr80 kr (13%)
24. apr. 2026599 kr80 kr (12%)
22. apr. 2026679 kr100 kr (17%)
4. apr. 2026579 kr10 kr (2%)
30. mar. 2026569 kr10 kr (2%)
25. mar. 2026579 kr100 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret