Gå til hovedindhold

Shuttle Computer Group Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700

Shuttle Computer GroupEAN: 0887993008950
Pris fra 2.502 krtil 3.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 617 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.294 kr 14. maj

Sammenlign priser på Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2502 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shuttle XPC slim DH610 Mini PC Barebones Sort
2.502 kr
Til butik
Shuttle XPC slim DH610 Mini PC Barebones Sort billede

Produktinformation

Shuttle XPC DH610V2 Slim - Mini PC - Barebones - LGA1700 Socket - Intel H610 chipset - Ingen Ram, Lagring Eller CPU - Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DH610V2
EAN: 0887993008950
Varenr.: 1004097709
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700
2.699 kr
Til butik
Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700 billede

Produktinformation

Oplev Shuttle XP Slim DH610V2 PC barebone, en elegant og kompakt løsning i sort design, ideel til enhver arbejdsstation eller hjemmecomputer. Denne barebone PC måler 135 L og er udstyret med en Intel H610 chipset, der understøtter LGA 1700 processorer, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Stationære Computere
EAN: 0887993008950
Varenr.: 130943
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shuttle DH610V2 barebone - slank mini‑pc, Intel, DDR5, sort
3.099 kr
Til butik
Shuttle DH610V2 barebone - slank mini‑pc, Intel, DDR5, sort billede

Produktinformation

Slank barebone mini-pc til fleksible løsningerShuttle DH610V2 er en kompakt barebone mini‑pc i sort, skabt til dig der vil bygge en pålidelig stationær computer til kontor, digital signage eller hjemmearbejde. Den slanke formfaktor giver diskret placering på skrivebordet eller bag skærmen, mens frontens tilslutninger gør hverdagen nem.Byg efter dine behovSom barebone leveres den uden valgt processor, lager og styresystem, så du kan konfigurere efter præcis dit behov. Platformen understøtter Intel‑teknologi og hurtig DDR5‑hukommelse, så du får et moderne udgangspunkt til en effektiv pc‑opsætning.Produkt type: Barebone slim mini‑pcModel: DH610V2Platform: IntelHukommelse: DDR5-understøttelseFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Shuttle
Kategori: Barebone PCer
Vægt: 1.2g
EAN: 0887993008950
Varenr.: 2160861
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shuttle DH610V2 barebone - slank mini‑pc, Intel, DDR5, sort
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.502 kr2.502 krKøb
2Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
3Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
4Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700

PriceData har fulgt prisen på Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700 i 65 dage. Laveste pris i perioden er 2.294 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 2.651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.449 kr.

Den nuværende pris på 2.502 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Shuttle XPС slim DH610V2 PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort Intel H610 LGA 1700 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.502 kr208 kr (9%)
14. maj 20262.294 kr71 kr (3%)
13. maj 20262.365 kr12 kr (1%)
12. maj 20262.377 kr12 kr (1%)
11. maj 20262.389 kr12 kr (0%)
10. maj 20262.401 kr12 kr (0%)
9. maj 20262.413 kr12 kr (0%)
8. maj 20262.425 kr12 kr (0%)
7. maj 20262.437 kr24 kr (1%)
3. maj 20262.461 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret