Gå til hovedindhold

Shuttle Computer Group Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN

Pris fra 7.155 krtil 8.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.264 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.088 kr 25. maj

Sammenlign priser på Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7155 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shuttle XPC slim DN11H9 Slim-PC Core Ultra 9 185H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
7.155 kr
Til butik
Shuttle XPC slim DN11H9 Slim-PC Core Ultra 9 185H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

Shuttle XPC slim DN11H9 - Barebone - Slim-PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DN11H9
EAN: 0887993007311
Varenr.: 1003379383
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini PC barebone Shuttle Slim AI PC DN11H9 - Intel Core Ultra 9 185H, 1,35 l, sort
-6%8.399 kr
Før 8.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini PC barebone Shuttle Slim AI PC DN11H9 - Intel Core Ultra 9 185H, 1,35 l, sort billede

Produktinformation

Shuttle Slim AI PC DN11H9. Kabinettype: 1,35 L størrelse PC, Produkttype: Mini PC barebone. Bundkort chipsæt: Intel® SoC, BIOS-type: UEFI AMI. Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Antal hukommelsesstik: 2, Maksimal intern hukommelse: 96 GB. Understøttet datalagringsdrev typer: SSD, Grænseflade til lagerdisk: PCI Express. Ethernet LAN-porte (RJ-45): 4. Kølingstype: Aktiv. Strømforsyning: 120 WProcessorBasisfrekvens af effektiv kerne: 1,8 GHzBasisfrekvens af performancekerne: 2,3 GHzEffektiv kerne maksimal turbofrekvens: 3,8 GHzEffektive kerner: 8Indbygget processer: JaKerne med lav strømeffektivitet maksimal turbofrekvens: 2,5 GHzKerner med lav strømeffektivitet: 2Kerner med lav strømeffektivitet Basisfrekvens: 1000 MHzPerformance-kerner: 6Processor boost frekvens: 5,1 GHzProcessor-cache: 24 MBProcessorgeneration: Intel Core Ultra (Serie 1)Processorkerner: 16Processormodel: 185HProcessorproducent: IntelProcessorserie: Intel Core Ultra 9Processortråde: 22Ydelseskerne maksimal turbofrekvens: 5,1 GHzHukommelseAntal hukommelsesstik: 2Fejlkorrigerende kode: IngenHukommelses slots type: SO-DIMMHukommelseskanaler: To-kanalsHukommelsesspænding: 1.1 VIkke-fejlkorrigerende kode: JaMaksimal intern hukommelse: 96 GB

Produktspecifikationer

Kategori: Barebone PCer
Vægt: 2.38g
EAN: 0887993007311
Varenr.: 1815495
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini PC barebone Shuttle Slim AI PC DN11H9 - Intel Core Ultra 9 185H, 1,35 l, sort
-6%8.419 kr
Før 8.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini PC barebone Shuttle Slim AI PC DN11H9 - Intel Core Ultra 9 185H, 1,35 l, sort billede

Produktinformation

Shuttle Slim AI PC DN11H9. Kabinettype: 1,35 L størrelse PC, Produkttype: Mini PC barebone. Bundkort chipsæt: Intel® SoC, BIOS-type: UEFI AMI. Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Antal hukommelsesstik: 2, Maksimal intern hukommelse: 96 GB. Understøttet datalagringsdrev typer: SSD, Grænseflade til lagerdisk: PCI Express. Ethernet LAN-porte (RJ-45): 4. Kølingstype: Aktiv. Strømforsyning: 120 WProcessorBasisfrekvens af effektiv kerne: 1,8 GHzBasisfrekvens af performancekerne: 2,3 GHzEffektiv kerne maksimal turbofrekvens: 3,8 GHzEffektive kerner: 8Indbygget processer: JaKerne med lav strømeffektivitet maksimal turbofrekvens: 2,5 GHzKerner med lav strømeffektivitet: 2Kerner med lav strømeffektivitet Basisfrekvens: 1000 MHzPerformance-kerner: 6Processor boost frekvens: 5,1 GHzProcessor-cache: 24 MBProcessorgeneration: Intel Core Ultra (Serie 1)Processorkerner: 16Processormodel: 185HProcessorproducent: IntelProcessorserie: Intel Core Ultra 9Processortråde: 22Ydelseskerne maksimal turbofrekvens: 5,1 GHzHukommelseAntal hukommelsesstik: 2Fejlkorrigerende kode: IngenHukommelses slots type: SO-DIMMHukommelseskanaler: To-kanalsHukommelsesspænding: 1.1 VIkke-fejlkorrigerende kode: JaMaksimal intern hukommelse: 96 GBUnderstøttede hukommelsesclock-hastigheder: 5600 MHzUnderstøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAMLagringGrænseflade til lagerdisk: PCI ExpressNVMe: JaSSD-formfaktor: M.2Understøttede lagerdisk størrelser: M.2Understøttet datalagringsdrev typer: SSDGrafikAntal understøttede skærme: 4Grafikadapter familie: IntelMaksimal opløsning: 3840 x 2160 pixelOn-board grafikkort: JaOn-board grafikkort, model: Intel Arc GraphicsLydIndbyggede højttaler(e): IngenNetværkEthernet LAN: JaLAN Kontroller: Intel I226-LMWi-Fi: IngenPorte & GrænsefladerAntal DisplayPorts: 2Antal HDMI-porte: 2Antal USB 2.0-porte: 0Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: 0Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte: 6Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte: 2Antal VGA-porte (D-sub): 0DC-in-stik: JaDisplayPort-version: 1.4Ethernet LAN-porte (RJ-45): 4HDMI-version: 2.1Mikrofonindgang: JaUdgange til hovedtelefoner: 1DesignHusmateriale: MetalKabellåseslids type: KensingtonKabinettype: 1,35 L størrelse PCKølingstype: AktivPanel montering grænseflade: 75 x 75,100 x 100 mmProduktfarve: SortProdukttype: Mini PC bareboneSlot til kabellås: JaVESA montering: JaPræstationBIOS-type: UEFI AMIBundkort chipsæt: Intel® SoCLydchip: Realtek ALC888STrusted Platform Module (TPM): JaTrusted Platform Module (TPM) version: 2.0BæredygtighedBæredygtighedscertifikater: ENERGY STAR, ErPTekniske detaljerCompliance-certifikater: BSMICEFederal Communications Commission (FCC)RoHScTUVusSoftwareUnderstøttede Linux-operativsystemer: JaUnderstøttede Windows-operativsystemer: Windows 11 x64Logistik dataHarmoniseret systemkode (HS): 84733080StrømstyringAntal strømforsyninger: 1Strømforsyning: 120 WStrømforsyningstype: Ekstern AC-adapterUdgangsspænding for vekselstrømsadapter: 19 VVekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 6,32 AVekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 VDriftsbetingelserDriftstemperatur (T-T): 0 - 50 °CRelativ luftfugtighed ved drift (H-H): 10 - 90%Vægt & størrelserBredde: 190 mmDybde: 165 mmHøjde: 43 mmPakkevægt: 2,46 kgVægt: 1,23 kgEmballage indholdAC-adapter inkluderet: JaHurtig start guide: JaStrømledning inkluderet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Barebone PCer
Vægt: 2.38g
EAN: 0887993007311
Varenr.: 1815495
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shuttle XPC slim DN11H9 Slim-PC Core Ultra 9 185H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
8.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.155 kr7.155 krKøb
2Boligcenter DK8.399 kr8.399 krKøb
3Vivas DK8.419 kr8.488 krKøb
4Ultrashop8.419 kr8.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN

PriceData har fulgt prisen på Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN i 61 dage. Laveste pris i perioden er 7.088 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 7.733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.365 kr.

Den nuværende pris på 7.155 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Shuttle PIB-DN11H901 DN11H9 Slim AI PC, Intel Core Ultra 9 185H, Arc graphics, DDR5, 2.5 Gb LAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.155 kr37 kr (1%)
29. maj 20267.192 kr75 kr (1%)
27. maj 20267.267 kr179 kr (3%)
25. maj 20267.088 kr37 kr (1%)
23. maj 20267.125 kr37 kr (1%)
21. maj 20267.162 kr37 kr (1%)
20. maj 20267.199 kr37 kr (1%)
19. maj 20267.236 kr37 kr (1%)
17. maj 20267.273 kr37 kr (1%)
16. maj 20267.310 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret