Gå til hovedindhold

Shuttle Computer Group Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W

Shuttle Computer GroupEAN: 0887993008066
Pris fra 1.823 krtil 2.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 426 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.806 kr 25. maj

Sammenlign priser på Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1823 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W
1.823 kr
Til butik
Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W billede

Produktspecifikationer

Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: DL40N
EAN: 0887993008066
Varenr.: 25236087
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shuttle DL40N PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort N150
1.824 kr
Til butik
Shuttle DL40N PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort N150 billede

Produktinformation

Shuttle DL40N. Kabinettype: 1,35 L størrelse PC, Produkttype: Mini PC barebone. BIOS-type: UEFI AMI. Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Antal hukommelsesstik: 1, Maksimal intern hukommelse: 16 GB. Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD, Grænseflade til lagerdisk: PCI Express, Serial ATA III. Ethernet LAN-porte (RJ-45): 2. Kølingstype: Passiv. Strømforsyning: 65 W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DL40N
EAN: 0887993008066
Varenr.: 1003866425
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shuttle DL40N mini PC barebone - 1,35 l, passiv køling, Intel N150
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shuttle DL40N mini PC barebone - 1,35 l, passiv køling, Intel N150 billede

Produktinformation

Shuttle DL40N. Kabinettype: 1,35 L størrelse PC, Produkttype: Mini PC barebone. BIOS-type: UEFI AMI. Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Antal hukommelsesstik: 1, Maksimal intern hukommelse: 16 GB. Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD, Grænseflade til lagerdisk: PCI Express, Serial ATA III. Ethernet LAN-porte (RJ-45): 2. Kølingstype: Passiv. Strømforsyning: 65 WProcessorFejlkorrigerende kode understøttet af processor: IngenIndbygget processer: JaProcessor boost frekvens: 3,6 GHzProcessor-cache: 6 MBProcessorkerner: 4Processormodel: N150Processorproducent: IntelProcessortråde: 4Thermal Design Power (TDP): 6 WHukommelseAntal hukommelsesstik: 1Fejlkorrigerende kode: IngenHukommelses slots type: SO-DIMMHukommelseskanaler: EnkeltkanalHukommelsesspænding: 1.1 VIkke-fejlkorrigerende kode: JaInstalleret intern hukommelse: IngenMaksimal intern hukommelse: 16 GBUnderstøttede hukommelsesclock-hastigheder: 4800 MHzUnderstøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAMLagringAntal understøttede lagerdiske: 2Datalagringsdriver installeret: IngenGrænseflade til lagerdisk: PCI Express, Serial ATA IIIIndbygget kortlæser: IngenNVMe: JaUnderstøttede lagerdisk størrelser: 2...

Produktspecifikationer

Kategori: Barebone PCer
Vægt: 2.18g
EAN: 0887993008066
Varenr.: 2083605
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shuttle DL40N mini PC barebone - 1,35 l, passiv køling, Intel N150
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shuttle DL40N PC barebone 1,35 L størrelse PC Sort N150
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.823 kr1.823 krKøb
2CompuMail DK1.824 kr1.824 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
5Ultrashop2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W

PriceData har fulgt prisen på Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W i 113 dage. Laveste pris i perioden er 1.806 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 2.067 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.890 kr.

Den nuværende pris på 1.823 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Shuttle DL40N, 1,35 L størrelse PC, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, PCI Express, Serial ATA III, Ethernet LAN, 65 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.823 kr9 kr (0%)
28. maj 20261.832 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.835 kr12 kr (1%)
26. maj 20261.823 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.806 kr29 kr (2%)
24. maj 20261.835 kr20 kr (1%)
23. maj 20261.815 kr9 kr (0%)
22. maj 20261.806 kr29 kr (2%)
20. maj 20261.835 kr11 kr (1%)
19. maj 20261.824 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret