Gå til hovedindhold

OS Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5

OSSikkerhedstøjEAN: 4901792971973
Pris fra 131,93 krtil 192,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 60,57 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127,4 kr 23. maj

Sammenlign priser på Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.93 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5
131,93 kr
Til butik
Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5 billede

Produktinformation

Showa 460 Cold Resist Vinterhandske Maksimal Beskyttelse i Ekstreme Kuldegrader Showa 460 Cold Resist er en slidstærk, kemikalie- og kuldebestandig vinterhandske, designet til at yde overlegen beskyttelse og komfort selv i ekstremt kolde arbejdsmiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: OS
EAN: 4901792971973
Varenr.: 47198115332433
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Showa 460 Cold Resist arbejdshandske (8)
192,5 kr
Til butik
Showa 460 Cold Resist arbejdshandske (8) billede

Produktinformation

Vandtæt arbejdshandske med isolerende akrylfor, der sikrer effektiv kuldebeskyttelse. Det er en fleksibel og blød handske som bevarer sin fleksibilitet ned til -20 grader C. Hele handsken er belagt med PVC og overfladen er ru for at opnå et sikkert greb*.

Produktspecifikationer

Mærke: OS Safety
Kategori: Arbejdshandsker
Størrelse: 8
EAN: 4901792971973
Varenr.: 2741913

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten131,93 kr131,93 krKøb
2Specialbutikken192,5 kr192,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5

PriceData har fulgt prisen på Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 125,25 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 182,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 131,93 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Showa 460 Cold Resist Vinterhandske - Str. 8 / Medium | | EN 511 | EN ISO 374-5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026131,93 kr4,53 kr (4%)
23. maj 2026127,4 kr4,53 kr (3%)
22. maj 2026131,93 kr4,53 kr (4%)
15. maj 2026127,4 kr4,53 kr (3%)
14. maj 2026131,93 kr4,53 kr (4%)
2. maj 2026127,4 kr4,53 kr (3%)
1. maj 2026131,93 kr4,53 kr (4%)
18. apr. 2026127,4 kr4,53 kr (3%)
17. apr. 2026131,93 kr4,53 kr (4%)
27. mar. 2026127,4 kr4,53 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret