Gå til hovedindhold

AfterShokz SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

AfterShokzHovedtelefoner og headsetEAN: 0810160663294
Pris fra 1.197 krtil 1.658 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 461 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1197 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SHOKZ C120-AC-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Ørekrog Kontor/Callcenter USB Type-C Bluetooth Sort
1.197 kr
Til butik
SHOKZ C120-AC-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Ørekrog Kontor/Callcenter USB Type-C Bluetooth Sort billede

Produktinformation

SHOKZ C120-AC-BK. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Trådløs rækkevidde: 29 m. Kabellængde: 1 m. Vægt: 35 g. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: AfterShokz
Artikel nr.: C120-AC-BK-EU
EAN: 0810160663294
Varenr.: 1003067677
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SHOKZ C120-AC-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Ørekrog Kontor/Callcenter USB Type-C Bluetooth Sort
1.469 kr
Til butik
SHOKZ C120-AC-BK hovedtelefoner/headset Trådløs Ørekrog Kontor/Callcenter USB Type-C Bluetooth Sort billede

Produktinformation

SHOKZ C120-AC-BK Hovedtelefoner Headset Oplev den perfekte kombination af komfort og funktionalitet med SHOKZ C120-AC-BK hovedtelefonerne. Dette trådløse headset er designet til kontor og callcenter brug, hvor klar kommunikation og langvarig komfort er al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AfterShokz
Kategori: Headset & Hovedtelefoner
EAN: 0810160663294
Varenr.: 123905
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shokz Opencomm2 2025 Upgrade Stereo Usb-c Uc Sort
-10%1.624 kr
Før 1.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shokz Opencomm2 2025 Upgrade Stereo Usb-c Uc Sort billede

Produktinformation

Design med åbent øre for komfort og opmærksomhed Letvægt på kun 35 g med komfort hele dagen Krystalklare opkald med støjreducerende mikrofon Stabil forbindelse med PC- og Mac-kompatibilitet Langtidsholdbart batteri med op til 16 timers taletid

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: Kontor
Artikel nr.: C120-AC-BK-EU-000
EAN: 0810160663294
Varenr.: 5020038398
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified
1.648 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shokz OpenComm2 UC 2025 Upgrade (USB-C Dongle) - Black
1.658 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.197 kr1.197 krKøb
2Ultrashop1.469 kr1.469 krKøb
3Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.648 kr1.648 krKøb
5Proshop DK1.658 kr1.658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

PriceData har fulgt prisen på SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.197 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.486 kr.

Den nuværende pris på 1.197 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for SHOKZ OpenComm2 UC - 2025 Upgrade - headset - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.197 kr427 kr (26%)
20. maj 20261.624 kr160 kr (11%)
17. maj 20261.464 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.463 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.462 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.463 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.464 kr3 kr (0%)
10. maj 20261.467 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.469 kr5 kr (0%)
8. maj 20261.464 kr135 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret