Gå til hovedindhold

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments

ShiseidoLotion og fugtighedscremeEAN: 0729238163805
Pris fra 336 krtil 797 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 461 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments
336 kr
Til butik
Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments billede

Produktinformation

Få synligt løftede, fastere og mere strålende øjenomgivelser med Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask. Denne effektive behandling indeholder ren retinol samt avanceret ReNeura Technology++™ og KURENAI-TruLift Complex, som målrettet reducerer fine linjer, hævelser og mørke rande på blot 10 minutter. Den særligt formede maske dækker både under øjnene og op mod tindinger og øvre kinder, hvilket giver en bredere og mere effektiv løfteeffekt. Ved regelmæssig brug bliver huden synligt mere fast, glat og energifyldt. Indeholder 12 behandlinger. Sådan bruger du produktet: Bruges efter rens og hudpleje (toner, serum). Anvendes som sidste trin 2-3 gange om ugen. Placer maskerne under øjnene og op langs yderkanterne. Lad virke i 10 minutter. Massér overskydende serum ind. Brug solbeskyttelse ved dagsbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 729238163805
EAN: 0729238163805
Varenr.: 3096054
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Vital Protection Uplifting And Firming Eye Mask 86.4 gr 12 Pcs
382 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments
-36%520,79 kr
Før 810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments billede

Produktinformation

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask er en maske, som bruges omkring øjnene. Masken er spækket med retinol, som effektivt løfter og opstrammer den fine hud omkring øjnene. Ved brug af denne maske, vil man hurtigt se en forbedring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Compressed Skin Care Mask Sheets
EAN: 0729238163805
Varenr.: 88762
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido Vital Perfection Uplifting And Firming Express Eye Mask
580 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask
598 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Vital Perfection Uplifting & firming Express Eye Mask (5g)
-25%608 kr
Før 810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 pcs
797 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK336 kr375 krKøb
2Teknikproffset DK382 kr431 krKøb
3NiceHair.dk520,79 kr520,79 krKøb
4Cocopanda DK580 kr580 krKøb
5Lyko DK598 kr598 krKøb
6Bangerhead DK608 kr608 krKøb
7NordicFeel DK797 kr797 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments i 184 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 616 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 12 Treatments de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026336 kr8 kr (2%)
27. maj 2026344 kr8 kr (2%)
25. maj 2026336 kr6 kr (2%)
23. maj 2026330 kr6 kr (2%)
20. maj 2026336 kr10 kr (3%)
19. maj 2026346 kr10 kr (3%)
14. maj 2026336 kr6 kr (2%)
13. maj 2026330 kr15 kr (4%)
12. maj 2026345 kr15 kr (5%)
7. maj 2026330 kr13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret