Gå til hovedindhold

SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g

ShiseidoFoundation og concealereEAN: 0729238161221
Pris fra 236 krtil 501 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 211 kr 22. maj

Sammenlign priser på SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g
236 kr
Til butik
SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Shiseido
Farve: 4
Artikel nr.: 729238161221
EAN: 0729238161221
Varenr.: 7286088
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Powder Foundation 9 g - 350 Maple
-25%360 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Powder Foundation 9 g - 350 Maple billede

Produktinformation

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Powder Foundation - 350 Maple er en ultra let og yderst holdbar foundation. Den synkroniserer med huden, for at tilpasse sig hudens tilstand, og giver derved en god dækning, samtidig med at huden får en naturlig finis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0729238161221
Varenr.: 87695
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Founda
380 kr
Til butik
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Founda billede

Produktinformation

Synchro Skin Self-Refreshing Foundation er en medium dækkende og opbyggelig foundation, der lytter og tilpasser sig din hud, så du får samme friske og naturlige finish fra morgen til aften. Med sin ActiveForce-teknologi synkroniserer den sig med huden og hjælper den med at modstå varme, fugtighed og bevægelse hele dagen. Indeholder også antioxidanter og fugtgivere, der beskytter din hud og giver en naturlig glød samtidig med, at den holder huden fri for glans. Lad din hud ånde, er vandfast og giver en fejlfri, smuk hud!Giver en perfekt finishHolder i 24 timer.9 g Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Founda...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundation
Artikel nr.: 38947
EAN: 0729238161221
Varenr.: 1634-534-0006
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation 35
383 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 350
501 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
2NiceHair.dk360 kr360 krKøb
3Lyko DK380 kr380 krKøb
4Cocopanda DK383 kr383 krKøb
5NordicFeel DK501 kr501 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g

PriceData har fulgt prisen på SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 211 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for SHISEIDO SYNCHRO SKIN SELF REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION 350 9g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026236 kr28 kr (11%)
30. maj 2026264 kr20 kr (8%)
29. maj 2026244 kr33 kr (16%)
22. maj 2026211 kr51 kr (19%)
18. maj 2026262 kr9 kr (3%)
17. maj 2026271 kr9 kr (3%)
14. maj 2026262 kr138,75 kr (35%)
13. maj 2026400,75 kr16,75 kr (4%)
12. maj 2026384 kr
11. maj 2026383,58 kr17,17 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret