Gå til hovedindhold

Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g

ShiseidoAnsigtspudderEAN: 0729238161184
Pris fra 197 krtil 501 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finis
197 kr
Til butik
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finis billede

Produktinformation

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation #240. Synchro Skin Self-Refreshing Foundation er en medium dækkende og opbyggelig foundation, der lytter og tilpasser sig din hud, så du får samme friske og naturlige finish fra morgen til aften. Selvhelbredende ansigtspudder fra det japanske mærke Shiseido er en fejlfri finish til både hverdags- og festmakeup. Med sin ActiveForce-teknologi synkroniserer den sig med huden og hjælper den med at modstå varme, fugtighed og bevægelse hele dagen. Indeholder også antioxidanter og fugtgivere, der beskytter din hud og giver en naturlig glød samtidig med, at den holder huden fri for glans. Lad din hud ånde, er vandfast og giver en fejlfri, smuk hud! Giver en perfekt finish Holder i 24 timer. 9g.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 729238161184
EAN: 0729238161184
Varenr.: 3310598
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g
210 kr
Til butik
Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g billede

Produktinformation

Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation är en krämig puder-foundation som du kan applicera fuktig eller torr för en anpassad, naturlig finish som håller upp till 24h. Med hjälp av ActiveForce TM-technology synkroniserar denna foundation med din hud och hjälper den att motstå värme, fukt och rörelse. Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder återfuktar huden hela dagen, är viktlös och ger en naturlig finish. Passar alla hudtyper.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundation
EAN: 0729238161184
Varenr.: C12815
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Powder Foundation 9 g - 240 Quartz
-25%360 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Powder Foundation 9 g - 240 Quartz billede

Produktinformation

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Powder Foundation - 240 Quartz er en ultra let og yderst holdbar foundation. Den synkroniserer med huden, for at tilpasse sig hudens tilstand, og giver derved en god dækning, samtidig med at huden får en naturlig fini...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0729238161184
Varenr.: 87692
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation 24
394 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 240
501 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK197 kr236 krKøb
2Teknikproffset DK210 kr259 krKøb
3NiceHair.dk360 kr360 krKøb
4Cocopanda DK394 kr394 krKøb
5NordicFeel DK501 kr501 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g i 133 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Custom Finish Powder Foundation - 240 Quartz 9g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026197 kr11 kr (5%)
9. apr. 2026208 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026207 kr11 kr (5%)
17. feb. 2026218 kr1 kr (0%)
1. feb. 2026217 kr11 kr (5%)
20. jan. 2026228 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret