Gå til hovedindhold

Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g

ShiseidoFoundation og concealereEAN: 0730852213296
Pris fra 159 krtil 338 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Tanning Compact Foundation SPF10 No. Honey
159 kr
Til butik
Shiseido Tanning Compact Foundation SPF10 No. Honey billede

Produktinformation

Shiseido Tanning Compact Foundation SPF10 - Honey er en praktisk og alsidig kompakt foundation, der kombinerer solbeskyttelse med en naturlig, fejlfri dækning. Den lette formel beskytter huden mod skadelige UV-stråler med SPF10, mens den giver en jævn og glødende finish. Ideel til daglig brug eller som en touch-up på farten, denne foundation smelter smukt ind i huden og efterlader den silkeblød og strålende.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 730852213296
EAN: 0730852213296
Varenr.: 3339550
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Tanning Compact Foundation SPF10 12 g Honey
182 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Tanning compact Foundation SPF 10 Honey 12 ml - Honey
-36%212,17 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Tanning compact Foundation SPF 10 Honey 12 ml - Honey billede

Produktinformation

Shiseido Tanning Compact Foundation SPF 10 er en foundation, som er designet til at give en jævn og fejlfri hudtone, samtidig med at den reducerer synligheden af porer og rynker. Den højteknologiske formel er modstandsdygtig overfor sved, vand og olie, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0730852213296
Varenr.: 116538
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido GSC UV Tanning Compact Foundation Honey
-25%247 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido UV Tanning Compact Foundation SPF 10 Honey 12g
329 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey
330 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g
338 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK159 kr198 krKøb
2Teknikproffset DK182 kr231 krKøb
3NiceHair.dk212,17 kr212,17 krKøb
4Bangerhead DK247 kr247 krKøb
5Cocopanda DK329 kr329 krKøb
6Lyko DK330 kr330 krKøb
7NordicFeel DK338 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Shiseido Global Sun Care UV Tanning Compact Foundation Honey - 12 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr3 kr (2%)
1. jun. 2026156 kr5 kr (3%)
30. maj 2026161 kr5 kr (3%)
29. maj 2026156 kr3 kr (2%)
27. maj 2026159 kr3 kr (2%)
24. maj 2026156 kr6 kr (4%)
22. maj 2026162 kr6 kr (4%)
13. maj 2026156 kr1 kr (1%)
12. maj 2026157 kr1 kr (1%)
8. maj 2026156 kr26 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret