Gå til hovedindhold

Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe

ShiseidoMascaraEAN: 0730852147683
Pris fra 171 krtil 325 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 31. maj

Sammenlign priser på Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe
171 kr
Til butik
Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe billede

Produktinformation

Varemærke: Shiseido, Type: Make-up, Undergruppe: Mascara, Navn: Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Mascara
EAN: 0730852147683
Varenr.: C40763
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 03 Purple
178 kr
Til butik
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 03 Purple billede

Produktinformation

Giver fyldige og kraftfulde vipper, med perfekt præcision og kontrol. Eksklusiv formel og innovativ børste, der skaber maksimalt volumen. Farvemættet, fjerlet applikation der ikke drysser eller tværer ud i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 730852147683
EAN: 0730852147683
Varenr.: 3223134
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Controlledchaos Mascara Ink 03 Violet Vibe
-25%243 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Controlledchaos Mascara Ink 03 Violet Vibe billede

Produktinformation

Giver fyldige og kraftfulde vipper, med perfekt præcision og kontrol. Eksklusiv formel og innovativ børste, der skaber maksimalt volumen. Farvemættet, fjerlet applikation der ikke drysser eller tværer ud i løbet af dagen. Fås i 4 intense farver: sort, blå, lilla og grøn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Mascara
Vægt: 35g
Artikel nr.: 38679
EAN: 0730852147683
Varenr.: B049889
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 12 ml - 03 Violet Vibe
-25%243,75 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 03 Purple - 5 ml
314 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK171 kr220 krKøb
2Proshop DK178 kr217 krKøb
3Bangerhead DK243 kr243 krKøb
4NiceHair.dk243,75 kr243,75 krKøb
5NordicFeel DK314 kr314 krKøb
6Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe

PriceData har fulgt prisen på Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe i 166 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet Vibe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026171 kr25 kr (17%)
31. maj 2026146 kr8 kr (5%)
30. maj 2026154 kr8 kr (5%)
24. maj 2026146 kr8 kr (5%)
23. maj 2026154 kr8 kr (5%)
17. maj 2026146 kr9 kr (6%)
16. maj 2026155 kr9 kr (6%)
15. maj 2026146 kr5 kr (3%)
14. maj 2026151 kr3 kr (2%)
13. maj 2026148 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret