Gå til hovedindhold

Character Options SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS

Character OptionsKreativitetssætEAN: 0884920171220
Pris fra 236,25 krtil 329,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 93,7 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS
236,25 kr
Til butik
SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 0884920171220
EAN: 0884920171220
Varenr.: 21023848
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimmer n Sparkle 8 i 1 Neglesalon
277 kr
Til butik
Shimmer n Sparkle 8 i 1 Neglesalon billede

Produktinformation

Design flotte og farverige negle med Shimmer 'n Sparkle 8 in 1 Lite-Up Designer Nail Studio. Tænd lyset og giv dine negle en manicure! Brug din fantasi med masser af perler, folie, glitter og klistermærker! Afslut dine negle-design med den medfølgende negletørrer!

Produktspecifikationer

Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 20-00238
EAN: 0884920171220
Varenr.: 3108682
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimmer 'n Sparkle - Neglesalon - Lite Up
329,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK236,25 kr275,25 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb
3Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS

PriceData har fulgt prisen på SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS i 182 dage. Laveste pris i perioden er 236,25 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 236,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for SHIMMER N SPARKLE 8 IN 1 NAIL SALON W. DRYER ASS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026236,25 kr40,75 kr (15%)
30. apr. 2026277 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026277 kr28 kr (11%)
15. feb. 2026249 kr28 kr (10%)
13. feb. 2026277 kr28 kr (11%)
8. feb. 2026249 kr28 kr (10%)
23. jan. 2026277 kr11 kr (4%)
22. jan. 2026288 kr23 kr (7%)
5. jan. 2026311 kr32 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret