Gå til hovedindhold

Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods

ShimanoGPSEAN: 4550170241810
Pris fra 48,69 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50,31 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimano B05S-RX, Cykel bremseklods
48,69 kr
Til butik
Shimano B05S-RX, Cykel bremseklods billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Bremser
Farve: 4
Artikel nr.: EBPB05SRXA
EAN: 4550170241810
Varenr.: 8711187
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bremseklods Shimano i sæt til Disk bremser Resin B05S
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimano B05S-RX
51 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods
56,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods
56,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shimano B05S skivbromsbelägg
61 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Skivebremseklods B05S (B05S-RX)
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48,69 kr87,69 krKøb
2Cykelpartner.dk49 kr49 krKøb
3Proshop DK51 kr90 krKøb
4MAXiPRO56,95 kr56,95 krKøb
5Bikepack.dk56,95 kr56,95 krKøb
6Teknikproffset DK61 kr110 krKøb
7Cykelexperten.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods

PriceData har fulgt prisen på Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods i 187 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 48,69 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Shimano Skivebremseklods B05s Resin Incl Spring/split Pin 1 Pair - Cykel skivebremseklods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202648,69 kr
20. maj 202649 kr
19. maj 202648,69 kr3,69 kr (8%)
17. maj 202645 kr1 kr (2%)
16. maj 202646 kr1 kr (2%)
15. maj 202647 kr1 kr (2%)
14. maj 202648 kr1 kr (2%)
10. maj 202649 kr4 kr (8%)
8. maj 202653 kr4 kr (8%)
7. maj 202649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret