Gå til hovedindhold

Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4550170240950
Pris fra 4.407 krtil 6.049 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.642 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.373,95 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4407 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHIMANO DURA-ACE Di2 RD-R9250 12 speed road derailleur
4.407 kr
Til butik
SHIMANO DURA-ACE Di2 RD-R9250 12 speed road derailleur billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Kassetter
Farve: 12
Artikel nr.: IRDR9250F
EAN: 4550170240950
Varenr.: 21989023
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Rear Derailleur 12s Di2 Rd-r9250 Dura-ace - Cykel bagskifter
-1%4.557,95 kr
Før 4.603,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Rear Derailleur 12s Di2 Rd-r9250 Dura-ace - Cykel bagskifter
-1%4.557,95 kr
Før 4.603,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk
4.712 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Dura-Ace Bagskifter Di2 12speed RD-R9250
6.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.407 kr4.407 krKøb
2MAXiPRO4.557,95 kr4.557,95 krKøb
3Bikepack.dk4.557,95 kr4.557,95 krKøb
4Cykelpartner.dk4.712 kr4.712 krKøb
5Cykelexperten.dk6.049 kr6.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk

PriceData har fulgt prisen på Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 4.051,95 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 5.279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.603 kr.

Den nuværende pris på 4.407 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Shimano Dura Ace DI2 Bagskifter - Model RD-R9250 til 2 x12 gear Elektronisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.407 kr1 kr (0%)
17. maj 20264.408 kr1 kr (0%)
15. maj 20264.407 kr1 kr (0%)
9. maj 20264.408 kr195,95 kr (4%)
7. maj 20264.603,95 kr195,95 kr (4%)
6. maj 20264.408 kr195,95 kr (4%)
3. maj 20264.603,95 kr230 kr (5%)
20. apr. 20264.373,95 kr230 kr (5%)
17. apr. 20264.603,95 kr89,95 kr (2%)
15. apr. 20264.514 kr89,95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret