Gå til hovedindhold

Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4550170897109
Pris fra 336 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319,95 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter
336 kr
Til butik
Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 4550170897109
Varenr.: IRDM5130GS
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter
336 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano Deore - Bagskifter 10 gear - RD-M5130-GS - Linkglide
359 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano GRX Deore RD-M5130GS Bagskifter 10 speed
359 kr
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Shimano DEORE RD-M5130-GS 10 speed Bagskifter
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MAXiPRO336 kr336 krKøb
2Bikepack.dk336 kr336 krKøb
3Cykelpartner.dk359 kr359 krKøb
4Cykelexperten.dk359 kr359 krKøb
5Dania Bikes429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter

PriceData har fulgt prisen på Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 332 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Shimano Bagskifter 10-sp Gs Rd-m5130 Deore Linkglide - Cykel bagskifter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026336 kr3,05 kr (1%)
29. apr. 2026332,95 kr3,05 kr (1%)
15. apr. 2026336 kr16,05 kr (5%)
30. mar. 2026319,95 kr16,05 kr (5%)
19. mar. 2026336 kr16,05 kr (5%)
3. mar. 2026319,95 kr16,05 kr (5%)
18. feb. 2026336 kr33,05 kr (11%)
3. feb. 2026302,95 kr33,05 kr (10%)
30. jan. 2026336 kr49 kr (17%)
20. jan. 2026287 kr28,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret