Gå til hovedindhold

Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang

ShellySanitetEAN: 3800238072766
Pris fra 1.315 krtil 1.873,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 558,75 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.289 kr 21. maj

Sammenlign priser på Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1315 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly · Unterputz · "Wall Display X2i Black" · WLAN · schwarz
1.315 kr
Til butik
Shelly · Unterputz · "Wall Display X2i Black" · WLAN · schwarz billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_WD_X2_b
EAN: 3800238072766
Varenr.: 1003811776
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang
-1%1.359 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang billede

Produktinformation

Smart kontrol med vægdisplay til hjemmetShelly Wall Display X2i er et elegant, sort vægdisplay, der samler styringen af dit hjem ét sted. Den brede skærm viser tydelige felter for bl.a. temperatur, luftfugtighed og forbrug samt kontrolfliser til forskellige rum. Det gør det let at få overblik og hurtigt tænde, slukke eller justere funktioner i hverdagen.Ideel til sikkerhed og låseI kategorien låse og sikkerhed passer displayet perfekt som central betjeningsenhed ved indgangen eller i soveværelset. Du får en fast monteret hub, der gør det intuitivt at styre tilknyttede enheder fra samme sted. Den rene, sorte ramme passer diskret ind i moderne hjem.Overskueligt interface og hurtig adgang til dine vigtigste funktioner hjælper hele familien med at betjene hjemmet uden at finde telefonen frem.Type: Vægdisplay til smart homeFarve: SortModel: X2iSkærm: Bredt touchdisplay med flise-oversigt...

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Låse
Vægt: 0.51g
EAN: 3800238072766
Varenr.: 2135060
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang
-1%1.379 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Låse
Vægt: 0.51g
EAN: 3800238072766
Varenr.: 2135060
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly X2i vægdisplay, Bluetooth & Wi-Fi, sort
1.449 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Wall Display X2i Sort - WiFi touch skærm
1.449 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly X2i vægdisplay, Bluetooth & Wi-Fi, sort
1.549 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly X2i vægdisplay, Bluetooth & Wi-Fi, sort
1.699 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly Wall Display X2i Sort - WiFi touch skærm
1.755,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly wall display x2i sort
1.873,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.315 kr1.315 krKøb
2Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
3Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb
4LavprisEl1.449 kr1.449 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.449 kr1.449 krKøb
6BilligVVS DK1.549 kr1.549 krKøb
7Greenline1.699 kr1.699 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.755,25 kr1.755,25 krKøb
9MaintainIt1.873,75 kr1.873,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang

PriceData har fulgt prisen på Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.289 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.549,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.385 kr.

Den nuværende pris på 1.315 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Shelly Wall Display X2i - sort vægdisplay til smart home og adgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.315 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.323 kr16 kr (1%)
27. maj 20261.339 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.347 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.355 kr46 kr (4%)
23. maj 20261.309 kr20 kr (2%)
21. maj 20261.289 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.299 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.289 kr10 kr (1%)
7. maj 20261.299 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret