Gå til hovedindhold

Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN

ShellyBelysningEAN: 3800235261873
Pris fra 438 krtil 623,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 185,75 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 3. maj

Sammenlign priser på Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN
438 kr
Til butik
Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_EM_Gen3
EAN: 3800235261873
Varenr.: 1002582488
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly · Unterputz · EM Gen3 · inkl. 1x 50A Klemme
465 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly EM Gen3 + 50A CT
477 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shelly EM Gen3 - energimåler med 1 × 50 A strømtransformer
-19%479 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shelly EM Gen3 - energimåler med 1 × 50 A strømtransformer
-18%499 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly EM Gen3, 50A CT - WiFi 1-faset energimler
549 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly EM Gen3 + 50A CT
575,25 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Shelly EM Gen3 + 50A CT
575,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly em gen3 + 50a ct
623,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK438 kr438 krKøb
2Proshop DK465 kr504 krKøb
3CS MEGASTORE DK477 kr516 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr578 krKøb
6WATTOO.DK549 kr549 krKøb
7EL-GROSSISTEN575,25 kr575,25 krKøb
8EL-NETSALG575,25 kr575,25 krKøb
9MaintainIt623,75 kr623,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN

PriceData har fulgt prisen på Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN i 184 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 552 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 502 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Shelly · Unterputz · "EM Gen3" · inkl. 1x 50A Klemme · Stromzähler · Messfunktion · WLAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026438 kr24 kr (5%)
13. maj 2026462 kr3 kr (1%)
6. maj 2026465 kr132 kr (40%)
4. maj 2026333 kr1 kr (0%)
3. maj 2026332 kr118 kr (26%)
26. apr. 2026450 kr15 kr (3%)
28. feb. 2026465 kr73 kr (14%)
17. feb. 2026538 kr3 kr (1%)
10. feb. 2026541 kr1 kr (0%)
8. feb. 2026542 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret