Gå til hovedindhold

Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth

ShellyEludstyrEAN: 3800238070748
Pris fra 227 krtil 330 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 1. maj

Sammenlign priser på Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth
227 kr
Til butik
Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_2PM_Gen4
EAN: 3800238070748
Varenr.: 1003330330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly 2PM Gen4
229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 relæ, Wi-Fi & Zigbee
259 kr
Til butik
Shelly Gen4 relæ, Wi-Fi & Zigbee billede

Produktinformation

Smart styring og effektmåling til hele hjemmet med Shelly 2PM Gen4 Drømmer du om nem og fleksibel styring af lys, persienner eller stikkontakter? Med Shelly 2PM Gen4 får du et kompakt smart relæ, der gør det let at automatisere hverdagen og samtidig holde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Installationsmateriel
Farve: black
Størrelse: 37x42x16 mm
EAN: 3800238070748
Varenr.: 6226000451
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 relæ, Wi-Fi & Zigbee
277 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly 2PM Gen4 - WiFi + Zigbee rel/jalousi, 2 kanaler, effektmling (24VDC/230VAC)
302 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly 2PM Gen4 - WiFI & Zigbee relæ/jalousi 2 kanaler med effektmåling (24VDC/230VAC)
302,38 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Shelly 2PM Gen4 - WiFI & Zigbee relæ/jalousi 2 kanaler med effektmåling (24VDC/230VAC)
302,38 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Shelly 2Pm Gen4, Wifi & Zigbee Relæ
308,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 relæ, Wi-Fi & Zigbee
315 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 relæ, Wi-Fi & Zigbee
315 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly 2pm gen4, wifi & zigbee relæ
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK227 kr227 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
3Greenline259 kr259 krKøb
4LavprisEl277 kr277 krKøb
5WATTOO.DK302 kr302 krKøb
6EL-GROSSISTEN302,38 kr302,38 krKøb
7EL-NETSALG302,38 kr302,38 krKøb
8Billigelogvvs.dk308,73 kr308,73 krKøb
9BilligVVS DK315 kr315 krKøb
10LavprisVVS315 kr315 krKøb
11MaintainIt330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 302,38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Shelly · Unterputz · "2PM Gen4" · Relais · max 16A · 2 Kanäle · Messfunktion · WLAN · Matter · Zigbee · Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026227 kr5 kr (2%)
22. maj 2026222 kr7 kr (3%)
12. maj 2026229 kr48 kr (17%)
2. maj 2026277 kr83 kr (43%)
1. maj 2026194 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026195 kr37 kr (16%)
22. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026233 kr20 kr (9%)
20. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026212 kr20 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret