Gå til hovedindhold

Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V

ShellyCentral styring af hjemmetEAN: 3800235265635
Pris fra 203 krtil 262 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 3. maj

Sammenlign priser på Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Plus RGBW PM - WiFI 12/24V control
203 kr
Til butik
Shelly Plus RGBW PM - WiFI 12/24V control billede

Produktinformation

Shelly Plus RGBW PM er en kompakt WiFi-styret 4-kanals styring til 12/24V LED-bånd med effektmåling. Med de fire kanaler, kan enheden styre RGB, RGBW eller fire hvide LED-bånd, hvilket nemt bestemmes i enhedens indstillinger.

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Shelly_Plus_RGBW_PM
EAN: 3800235265635
Varenr.: 3278606
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V
208 kr
Til butik
Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V billede

Produktinformation

WiFi RGBW LED-styring med effektmåling Få styr på lyset helt ned til mindste detalje. Shelly Plus RGBW PM er en kompakt og fleksibel WiFi LED-styring til 12/24V LED-bånd, der giver dig fuld kontrol over både farver og forbrug. Uanset om du kører RGB, RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: Gul
EAN: 3800235265635
Varenr.: 6267000313
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V
209 kr
Til butik
Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: Gul
EAN: 3800235265635
Varenr.: 6267000313
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Plus RGBW PM
216 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Plus lysstyring
239 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly Plus RGBW PM - WiFI 12/24V styring
242,88 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Shelly Plus RGBW PM - WiFI 12/24V styring
242,88 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly plus rgbw pm
250 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly Plus RGBW PM LED-lyscontroller
262 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK203 kr242 krKøb
2LavprisEl208 kr208 krKøb
3Greenline209 kr209 krKøb
4CS MEGASTORE DK216 kr255 krKøb
5BilligVVS DK239 kr239 krKøb
6EL-GROSSISTEN242,88 kr242,88 krKøb
7EL-NETSALG242,88 kr242,88 krKøb
8MaintainIt250 kr250 krKøb
9CompuMail DK262 kr262 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V

PriceData har fulgt prisen på Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V i 133 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 203 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Shelly Plus styring til LED bånd, RGBW, 12/24V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026203 kr1 kr (0%)
20. maj 2026202 kr3 kr (1%)
19. maj 2026205 kr3 kr (1%)
12. maj 2026202 kr6 kr (3%)
11. maj 2026208 kr6 kr (3%)
9. maj 2026202 kr23 kr (13%)
3. maj 2026179 kr26 kr (13%)
24. apr. 2026205 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026208 kr29 kr (16%)
20. jan. 2026179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret