Gå til hovedindhold

Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul

ShellyEludstyrEAN: 3800238071677
Pris fra 274 krtil 338,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 64,75 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly · Unterputz · "LoRa Add-on" · 2er Pack
274 kr
Til butik
Shelly · Unterputz · "LoRa Add-on" · 2er Pack billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_LoRa_Add-on__2er
EAN: 3800238071677
Varenr.: 1003379423
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul
307 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SHELLY LORA ADD-ON 2PAK - LANGDISTANCE
309,75 kr
Til butik
SHELLY LORA ADD-ON 2PAK - LANGDISTANCE billede

Produktinformation

Shelly LoRa Add-on er et tilføjelsesmodul som giver mulighed for lang kommunikation på op til 5 km i fri luft med LoRa-teknologi. Enheden er udviklet som et tilføjelsesmodul til Shelly Gen3 og Gen4 enheder, som enheden nemt klikkes på. LoRa kommunikations...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LoRa
EAN: 3800238071677
Varenr.: 15841284391247
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
SHELLY LORA ADD-ON 2PAK - LANGDISTANCE
309,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly LoRa Add-On, 2-pak
310 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly lora add-on 2pak - langdistance
338,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK274 kr274 krKøb
2CS MEGASTORE DK307 kr346 krKøb
3EL-GROSSISTEN309,75 kr309,75 krKøb
4EL-NETSALG309,75 kr309,75 krKøb
5WATTOO.DK310 kr310 krKøb
6MaintainIt338,75 kr338,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul

PriceData har fulgt prisen på Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul i 174 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Shelly LoRa Add-on (Dual pack) - Langdistance kommunikationsmodul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026274 kr11 kr (4%)
29. mar. 2026285 kr24,75 kr (8%)
10. mar. 2026309,75 kr
9. mar. 2026309 kr
4. mar. 2026309,75 kr
3. mar. 2026310 kr
11. feb. 2026309,75 kr
9. feb. 2026309 kr
3. feb. 2026309,75 kr
2. feb. 2026310 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret