Gå til hovedindhold

Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat

ShellyEludstyrEAN: 3800235264980
Pris fra 269 krtil 460 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3
269 kr
Til butik
Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 billede

Produktinformation

Shelly BLU TRV smart radiatortermostat til ultimativ temperaturkontrol. Opnå perfekt styring af rumtemperaturen og høj komfort med Shelly BLU TRV, en smart radiatortermostat, der kombinerer præcis temperaturstyring med den nyeste teknologi. Uanset om du vil sikre jævnt opvarmede rum eller ønsker fleksibel planlægning af din opvarmning, er Shelly BLU TRV den ideelle løsning til dit smarte hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Shelly_BLU_TRV
EAN: 3800235264980
Varenr.: 3302031
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3
333 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly · Plug & Play "Blu TRV & Blu Gateway Gen3"
374 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3
420,38 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat
420,38 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Shelly Blu Trv + Blu Gateway Gen3
424,11 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shelly BLU TRV - smart termostatventil, hvid
-6%439 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shelly BLU TRV - smart termostatventil, hvid
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly blu trv + blu gateway gen3
460 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK269 kr308 krKøb
2CS MEGASTORE DK333 kr372 krKøb
3CompuMail DK374 kr374 krKøb
4EL-GROSSISTEN420,38 kr420,38 krKøb
5EL-NETSALG420,38 kr420,38 krKøb
6Billigelogvvs.dk424,11 kr424,11 krKøb
7Boligcenter DK439 kr439 krKøb
8Vivas DK459 kr538 krKøb
9MaintainIt460 kr460 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat

PriceData har fulgt prisen på Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat i 181 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Shelly BLU TRV + BLU Gateway Gen3 - Smart radiatortermostat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. mar. 2026269 kr51 kr (16%)
27. feb. 2026320 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026319 kr4 kr (1%)
21. feb. 2026315 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026316 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026317 kr2 kr (1%)
9. feb. 2026315 kr1 kr (0%)
8. feb. 2026316 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026317 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026318 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret