Gå til hovedindhold

Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk

SharpieHåndarbejde og hobbyEAN: 3026982133809
Pris fra 87 krtil 89,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,95 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk
87 kr
Til butik
Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk billede

Produktinformation

Bring din kunstneriske vision til livs med Sharpie Creative Markers Earth Tones kollektionen! Disse akryl paint markers har fantastisk maling-agtig blæk, der glider jævnt og præcist hen over siden med nem kontrol. Den vandbaserede blæk bløder ikke igennem, så dit arbejde forbliver rent. Disse farverige malepenne skaber levende mærkninger på både lyse og mørke overflader og fungerer godt på papir, metal, træ, keramik, glas, sten og lærred m.fl.. Farverne lagdeles smukt for at tilføje dimension til dit arbejde. Og så er det slut med blækklatter. Pennen skal nemlig hverken rystes eller pumpes inden brug - fjern blot hætten og gå igang med det samme!

Produktspecifikationer

Mærke: Sharpie
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 2213380
EAN: 3026982133809
Varenr.: 3353577
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sharpie Creative paint marker EARTH TONES 5 ASS
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK87 kr126 krKøb
2Legekæden89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk

PriceData har fulgt prisen på Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk i 86 dage. Den nuværende pris er 87 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sharpie Creative Akryl Paint Marker | Jordfarver | Bullet spids | Assorterede Farver | 5 Stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202687 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret