Gå til hovedindhold

Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

SharkoonComputerkomponenterEAN: 4044951039098
Pris fra 482 krtil 537 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 482 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon VS8 RGB Tower ATX Hvid
482 kr
Til butik
Sharkoon VS8 RGB Tower ATX Hvid billede

Produktinformation

Sharkoon VS8 RGB - ATX-etui - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951039098
EAN: 4044951039098
Varenr.: 1001516536
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon VS8 RGB - ATX case - Kabinet - Tower - Hvid
536 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
537 kr
Til butik
Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit drømme-setup i kridhvidt? 🎮 Dette Sharkoon VS8 RGB Midi Tower kabinet i hvid transformerer dit gaming-setup med sin elegante kombination af moderne æstetik og kraftig funktionalitet. Det hærdede glaspanel viser din hardware frem i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951039098
Varenr.: 48660971356496

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK482 kr482 krKøb
2Proshop DK536 kr575 krKøb
3Geekd537 kr537 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 482 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 482 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Sharkoon VS8 RGB , tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026482 kr3 kr (1%)
31. maj 2026485 kr3 kr (1%)
29. maj 2026488 kr1 kr (0%)
27. maj 2026487 kr2 kr (0%)
14. maj 2026485 kr3 kr (1%)
12. maj 2026488 kr1 kr (0%)
7. maj 2026489 kr1 kr (0%)
6. maj 2026490 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026493 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026494 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret