Gå til hovedindhold

Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort

SharkoonComputerkomponenterEAN: 4044951026869
Pris fra 537 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 534 kr 14. maj

Sammenlign priser på Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon VG7-W RGB Tower ATX Sort
537 kr
Til butik
Sharkoon VG7-W RGB Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Sharkoon VG7-W RGB - Tower - ATX - sidepanel med vindue (akryllisk) - ingen strømforsyning - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951026869
EAN: 4044951026869
Varenr.: 994086141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort
589 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon VG7-W RGB ATX Kabinet - GEEKD.dk
596 kr
Til butik
Sharkoon VG7-W RGB ATX Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til professionelt RGB-gaming setup uden premium-prisen? 🎮 Sharkoon VG7-W RGB leverer det hele - skarpt addressable RGB-lys, optimal mesh-front luftflow og plads til alle dine komponenter. Uanset om du bygger din første gaming-rig eller opgradere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951026869
Varenr.: 48660972110160
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Sharkoon VG7-W RGB midi tower - sort
-3%729 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Sharkoon VG7-W RGB midi tower - sort
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK537 kr537 krKøb
2Proshop DK589 kr628 krKøb
3Geekd596 kr596 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort i 170 dage. Laveste pris i perioden er 534 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 539 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sharkoon VG7-W RGB - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026537 kr2 kr (0%)
27. maj 2026535 kr1 kr (0%)
14. maj 2026534 kr3 kr (1%)
8. maj 2026537 kr1 kr (0%)
7. maj 2026538 kr1 kr (0%)
6. maj 2026539 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026540 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026542 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026543 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026540 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret