Gå til hovedindhold

Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk

SharkoonComputerkomponenterEAN: 4044951016426
Pris fra 399 krtil 439 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon SHARK ZONE C10 Tower Mini ITX Sort Gul
399 kr
Til butik
Sharkoon SHARK ZONE C10 Tower Mini ITX Sort Gul billede

Produktinformation

Sharkoon SHARK ZONE C10 - Tower - mini ITX - ingen strømforsyning (ATX12V / SFX12V) - sort, gul - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951016426
EAN: 4044951016426
Varenr.: 989529191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon SHARK ZONE C10 - Kabinet - Miditower - Gul
433 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk
439 kr
Til butik
Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit første rigtige gaming-rig - uden at sprænge budgettet? 🎮 Dit setup behøver ikke fylde hele stuen eller tømme bankkontoen. SHARK ZONE C10 giver dig den kompakte power, du har brug for - uanset om du gamer hjemme i lejligheden e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951016426
Varenr.: 48660969947472

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK399 kr399 krKøb
2Proshop DK433 kr472 krKøb
3Geekd439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Sharkoon SHARK ZONE C10 - USB 3.0 - Mini-ITX - black Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026399 kr5 kr (1%)
31. maj 2026404 kr3 kr (1%)
29. maj 2026407 kr3 kr (1%)
27. maj 2026404 kr1 kr (0%)
14. maj 2026403 kr2 kr (0%)
8. maj 2026405 kr2 kr (0%)
6. maj 2026407 kr1 kr (0%)
5. maj 2026408 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026409 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026410 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret