Gå til hovedindhold

Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

SharkoonEAN: 4044951028153
Pris fra 615 krtil 829 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 615 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon RGB LIT 100 Tower ATX Sort
615 kr
Til butik
Sharkoon RGB LIT 100 Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Sharkoon RGB LIT 100 - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951028153
EAN: 4044951028153
Varenr.: 995594228
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
619 kr
Til butik
Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Er du klar til at få dit setup til at skinne som aldrig før? ⚡ Sharkoon RGB LIT 100 er det kabinet, der får andre gameres setup til at se kedelige ud. Med sin unikke kredsløbsinspirerede frontpanel i hærdet glas og addressable RGB-belysning der bader he...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951028153
Varenr.: 48660969980240
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon RGB LIT 100 - mid tower - ATX - Kabinet - Miditower - Sort
664 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Sharkoon RGB LIT 100 Midi Tower - sort
809 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Sharkoon RGB LIT 100 Midi Tower - sort
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK615 kr615 krKøb
2Geekd619 kr619 krKøb
3Proshop DK664 kr703 krKøb
4Boligcenter DK809 kr809 krKøb
5Vivas DK829 kr1.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 615 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sharkoon RGB LIT 100 tower case (black, front and side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026615 kr4 kr (1%)
29. maj 2026619 kr1 kr (0%)
27. maj 2026618 kr4 kr (1%)
14. maj 2026614 kr5 kr (1%)
2. maj 2026619 kr10 kr (2%)
1. maj 2026629 kr10 kr (2%)
15. apr. 2026619 kr5 kr (1%)
14. apr. 2026624 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026619 kr30 kr (5%)
19. mar. 2026589 kr119 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret