Gå til hovedindhold

Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

SharkoonComputerkomponenterEAN: 4044951038244
Pris fra 872 krtil 949 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 872 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon Rebel C50 RGB Tower ATX Sort
872 kr
Til butik
Sharkoon Rebel C50 RGB Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Sharkoon Rebel C50 RGB - ATX-etui - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951038244
EAN: 4044951038244
Varenr.: 1001152615
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
944 kr
Til butik
Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at transformere dit gaming-setup med eksplosiv RGB og ekstrem køling? 🎮 Dette kabinet leverer den perfekte kombination af øjenfang og rå performance - præcis det du behøver for at vise dit high-end hardware frem i fuldt RGB-flor! Med dokumente...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951038244
Varenr.: 48660970504528
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon Rebel C50 RGB - Kabinet - Tower - Sort
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK872 kr872 krKøb
2Geekd944 kr944 krKøb
3Proshop DK949 kr988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 872 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 883 kr.

Den nuværende pris på 872 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Sharkoon Rebel C50 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026872 kr6 kr (1%)
31. maj 2026878 kr5 kr (1%)
29. maj 2026883 kr4 kr (0%)
27. maj 2026879 kr1 kr (0%)
14. maj 2026878 kr4 kr (0%)
12. maj 2026882 kr1 kr (0%)
8. maj 2026883 kr1 kr (0%)
7. maj 2026884 kr3 kr (0%)
6. maj 2026887 kr2 kr (0%)
5. maj 2026889 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret