Gå til hovedindhold

Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk

SharkoonComputer – kabinetterEAN: 4044951040513
Pris fra 1.094 krtil 1.269 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1094 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon Rebel C20 Tower Mini ITX Sort
1.094 kr
Til butik
Sharkoon Rebel C20 Tower Mini ITX Sort billede

Produktinformation

Sharkoon Rebel C20 - MT - mini ITX - ingen strømforsyning (SFX12V) - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951040513
EAN: 4044951040513
Varenr.: 1002170936
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk
1.179 kr
Til butik
Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hvem siger du skal vælge mellem RTX 4090 og plads på skrivebordet? 🎮 Sharkoon REBEL C20 ITX beviser at størrelse ikke betyder alt - dette kompakte monster kan rumme de vildeste gaming-komponenter, mens det stadig får plads på dit setup. Perfekt til dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951040513
Varenr.: 48660972863824
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon Rebel C20 - Kabinet - Tower - Sort
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.094 kr1.094 krKøb
2Geekd1.179 kr1.179 krKøb
3Proshop DK1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.094 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.104 kr.

Den nuværende pris på 1.094 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sharkoon REBEL C20 ITX, tower case (black) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.094 kr4 kr (0%)
31. maj 20261.098 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.100 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.098 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.100 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.102 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.103 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.105 kr2 kr (0%)
25. apr. 20261.107 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.108 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret