Gå til hovedindhold

Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

SharkoonComputerkomponenterEAN: 4044951037940
Pris fra 630 krtil 697 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 630 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon M30 RGB Tower Udvidet ATX Sort
630 kr
Til butik
Sharkoon M30 RGB Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

Sharkoon M30 RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951037940
EAN: 4044951037940
Varenr.: 1000963520
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon M30 RGB - mid tower - extended ATX - Kabinet - Tower - Sort
681 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
697 kr
Til butik
Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge den ultimative gaming-beast? 🎮 Dit næste gaming-setup fortjener et kabinet, der kan følge med dine ambitioner. Sharkoon M30 RGB kombinerer brutal performance med sindssygt flot RGB-lighting - perfekt til dig, der ikke går på komprom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4044951037940
Varenr.: 48660971749712

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK630 kr630 krKøb
2Proshop DK681 kr720 krKøb
3Geekd697 kr697 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 630 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 641 kr.

Den nuværende pris på 630 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sharkoon M30 RGB, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026630 kr4 kr (1%)
31. maj 2026634 kr4 kr (1%)
29. maj 2026638 kr3 kr (0%)
27. maj 2026635 kr1 kr (0%)
14. maj 2026634 kr3 kr (0%)
12. maj 2026637 kr1 kr (0%)
8. maj 2026638 kr1 kr (0%)
7. maj 2026639 kr1 kr (0%)
6. maj 2026640 kr3 kr (0%)
5. maj 2026643 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret