Gå til hovedindhold

Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180°

Pris fra 1.109 krtil 1.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 610 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.058 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180° og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shark FlexBreeze FA220EU Køleventilator Hvid
1.109 kr
Til butik
Shark FlexBreeze FA220EU Køleventilator Hvid billede

Produktinformation

Shark FlexBreeze FA220EU - Køleventilator - gulvstående, på bord - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Artikel nr.: FA220EU
EAN: 0622356288651
Varenr.: 1001921656
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shark - FlexBreeze ventilator
1.155 kr
Til butik
Shark - FlexBreeze ventilator billede

Produktinformation

Shark FlexBreeze FA220EU er en fritstående ventilator til både inde- og udendørs brug. Den kan køre med eller uden ledning, har genopladeligt batteri, flere hastigheder, svingfunktion og støjsvag drift for effektiv og fleksibel køling.

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: FA220EU
EAN: 0622356288651
Varenr.: 3405380
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ventilator på fod Shark FlexBreeze - hvid
-2%1.279 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ventilator på fod Shark FlexBreeze - hvid billede

Produktinformation

Shark FlexBreeze. Type: Husholdning ventilator, Produktfarve: Hvid, Placering: Gulv, Bord. Strømkilde type: Batteri, Strømforbrug (typisk): 36 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220-240 V. Bredde: 350 mm, Dybde: 350 mm, Højde: 940 mm. Pakkebredde: 370 mm, Pakkedybde: 330 mm, Pakkehøjde: 590 mmFunktionerAntal hastigheder: 5Antal tilstande: 8Automatisk oscillation: JaBrise-funktion: JaHældningsindstilling: JaHældningsvinkel: 55°LED-indikatorer: JaLuftstrøm: 1600 m³/tOscillationsområde: 180°Placering: Gulv, BordProduktfarve: HvidStøjniveau: 58,7 dBTimer: JaTimer varighed (maksimum): 5 tType: Husholdning ventilatorStrømstyringDriftstid: 24 tOpladningstid for batteri: 5 tStrømforbrug (typisk): 36 WStrømkilde type: BatteriVekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220-240 VVægt & størrelserBredde: 350 mmDybde: 350 mmHøjde: 940 mmVægt: 5,5 kgEmballeringsdataFjernbetjening inkluderet: JaPakkebredde: 370 mmPakkedybde: 330 mmPakkehøjde: 590 mmPakkevægt: 8,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 9g
EAN: 0622356288651
Varenr.: 1819252
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ventilator på fod Shark FlexBreeze - hvid
-2%1.299 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180°
1.333 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shark FlexBreeze FA220EU Køleventilator Hvid
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.109 kr1.109 krKøb
2Proshop DK1.155 kr1.155 krKøb
3Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
4Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.333 kr1.333 krKøb
6Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180°

PriceData har fulgt prisen på Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180° i 182 dage. Laveste pris i perioden er 875 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 1.178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.072 kr.

Den nuværende pris på 1.109 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Shark FlexBreeze, Husholdning ventilator, Hvid, Gulv, Bord, 58,7 dB, 1600 m³/t, 180° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.109 kr13 kr (1%)
13. maj 20261.122 kr13 kr (1%)
6. maj 20261.109 kr18 kr (2%)
3. maj 20261.091 kr8 kr (1%)
22. apr. 20261.083 kr62 kr (5%)
20. apr. 20261.145 kr8 kr (1%)
19. apr. 20261.137 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.136 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.145 kr8 kr (1%)
15. apr. 20261.153 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret