Gå til hovedindhold

Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt

MerakiShampooEAN: 5707644787322
Pris fra 119,95 krtil 215 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 95,05 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.95 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Moisturising shampoo
-40%119,95 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Moisturising shampoo billede

Produktinformation

Reparer og giv nyt liv til tørt hår med denne nærende og fugtgivende shampoo fra Meraki. Formlen er rig på et vegetabilsk protein, som styrker hvert hårstrå indefra og ud, mens provitamin B5 og rødbedeekstrakt tilfører intens fugt og blødhed. Resultatet?

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644787322
Varenr.: MK309770207
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Moisturising Shampoo, 490ml.
121,95 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Meraki Moisturising Shampoo, 490 ml.
-30%129 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Moisturising Shampoo, 490 ml. billede

Produktinformation

Meraki Fugtgivende Shampoo er et luksuriøst hårplejeprodukt designet til at nære og hydrere dit hår, så det efterlades blødt, glat og skønt velduftende. Nøglefunktioner: Dyb Fugtgivning: Denne shampoo er beriget med fugtgivende ingredienser for at dybdehy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Shampoo
EAN: 5707644787322
Varenr.: MERAK0075
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki hair care moisturising shampoo 490ml
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Moisturising Shampo 490 ml
143 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt
179 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
MERAKI - Moisturising Shampoo
185 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Fugtgivende Shampo 490 ml (309770207)
187 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Moisturising Shampoo - 490 ml
199,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Moisturising Shampoo 490 ml
201 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Hair Care Moisturising Shampoo 490 ml
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop119,95 kr119,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk121,95 kr121,95 krKøb
3Brandshop129 kr129 krKøb
4Hobbix129 kr129 krKøb
5Proshop DK143 kr182 krKøb
6Likehome.dk179 kr179 krKøb
7Nemmegaver.dk185 kr185 krKøb
8Teknikproffset DK187 kr246 krKøb
9Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
10NordicFeel DK201 kr201 krKøb
11Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt

PriceData har fulgt prisen på Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt i 168 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 119,95 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Shampoo Meraki Moisturising - fugtgivende hårpleje til tørt hår med provitamin B5 og rødbedeekstrakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026119,95 kr19,95 kr (20%)
26. maj 2026100 kr3 kr (3%)
23. maj 2026103 kr3,95 kr (4%)
20. maj 2026106,95 kr13 kr (11%)
16. maj 2026119,95 kr19,95 kr (20%)
15. maj 2026100 kr4 kr (4%)
13. maj 2026104 kr4 kr (4%)
11. maj 2026108 kr4 kr (4%)
8. maj 2026112 kr4 kr (3%)
28. apr. 2026116 kr3,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret