Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983206077
Pris fra 426 krtil 669 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 243 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 426 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Zip tube micro sort dimtowarm
-18%426 kr
Før 522 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Armaturen Zip tube micro sort dimtowarm billede

Produktinformation

Zip Tube Micro Sort DimToWarm

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 320607
EAN: 7021983206077
Varenr.: 2893583
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Zip Tube Micro Hvid Dtw
604 kr
Til butik
Zip Tube Micro Hvid Dtw billede

Produktinformation

Slank og fin spotlight til Zip 230V skinnesystem. Armaturet har et minimalistisk og eksklusivt udseende. Den sorte baffel giver lavere blænding, den hvide reflekterer mere lys og den guldfarvede giver et varmere lys. Tube Micro sort og hvid leveres med so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 7021983206077
Varenr.: 2809547
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZIP TUBE MICRO SORT DTW
604,41 kr
Til butik
ZIP TUBE MICRO SORT DTW billede

Produktinformation

Slank og fin spotlight til Zip 230V skinnesystem. Armaturet har et minimalistisk og eksklusivt udseende. Zip Tube Micro har som standard en sort baffel, men denne kan skrues af og erstattes med en hvid eller guldfarvet baffel, der fås som tilbehør for per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG ARMATUREN
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021983206077
Varenr.: 15845047730511
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zip Tube Micro 230V LED 7W DimToWarm (1-faset) sort
605 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
629 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Zip tube micro sort dtw
656,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
665 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK426 kr465 krKøb
2Elvvs.dk604 kr604 krKøb
3EL-GROSSISTEN604,41 kr604,41 krKøb
4CS MEGASTORE DK605 kr644 krKøb
5LavprisEl629 kr629 krKøb
6MaintainIt656,25 kr656,25 krKøb
7BilligVVS DK665 kr665 krKøb
8Greenline669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort

PriceData har fulgt prisen på SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 426 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 426 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026426 kr2 kr (0%)
31. maj 2026428 kr2 kr (0%)
30. maj 2026430 kr2 kr (0%)
29. maj 2026432 kr2 kr (0%)
28. maj 2026434 kr2 kr (0%)
26. maj 2026436 kr2 kr (0%)
25. maj 2026438 kr2 kr (0%)
24. maj 2026440 kr2 kr (0%)
23. maj 2026442 kr2 kr (0%)
22. maj 2026444 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret