Gå til hovedindhold

SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021982121173
Pris fra 1.160 krtil 1.431,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 271,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1160 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless
1.160 kr
Til butik
SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless billede

Produktinformation

Orion Mat-Hvid 20W LED 3000K Sensor Wireless

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 212117
EAN: 7021982121173
Varenr.: 2894026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loftarmatur Orion LED 20W 3000K sensor wireless hvid
1.275 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Orion plafond med sensor, trådløs, 20W, 3000K
1.299 kr
Til butik
SG Orion plafond med sensor, trådløs, 20W, 3000K billede

Produktinformation

Stilfuldt loftarmatur med sensor og trådløs styring til moderne hjem Drømmer du om belysning, der tilpasser sig din hverdag og skaber ro i indretningen? Med dette runde loftarmatur får du ikke bare et smukt lys, men også intelligent styring, der gør livet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: Diameter 300 mm x Height 87 mm
EAN: 7021982121173
Varenr.: 6242121178
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Orion plafond med sensor, trådløs, 20W, 3000K
1.317 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Orion plafond med sensor, trådløs, 20W, 3000K
1.317 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Orion plafond med sensor, trådløs, 20W, 3000K
1.317 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Orion Hvid 20w Led 3000k Sensor Wireles
1.327 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Orion Mat-Hvid 20W LED 3000K Sensor Wireless
1.330,26 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Orion hvid 20w led 3000k sensor wireles
1.431,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.160 kr1.160 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.275 kr1.275 krKøb
3Greenline1.299 kr1.299 krKøb
4BilligVVS DK1.317 kr1.317 krKøb
5LavprisEl1.317 kr1.317 krKøb
6LavprisVVS1.317 kr1.317 krKøb
7Elvvs.dk1.327 kr1.327 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.330,26 kr1.330,26 krKøb
9MaintainIt1.431,25 kr1.431,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.160 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.218 kr.

Den nuværende pris på 1.160 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for SG Armaturen Orion mat-hvid 20w led 3000k sensor wireless de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20261.160 kr12 kr (1%)
15. apr. 20261.172 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret