Gå til hovedindhold

SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989121763
Pris fra 269 krtil 309 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 8. maj

Sammenlign priser på SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Jupiter Tek Iso indbygningsspot 3W LED, 2700K
269 kr
Til butik
SG Jupiter Tek Iso indbygningsspot 3W LED, 2700K billede

Produktinformation

Downlight til indendørs brug. Unik Vip 45 grader, med minimalt lystab grundet at den vipper i den sidste 1/3 af armatur skålen. SG Armaturen er din specialist på belysning til din bolig. Der er fokus på design, funktionalitet og nem montage. SG Armaturen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: diameter 94 mm, height 58 mm, cut-out 83 mm
EAN: 7021989121763
Varenr.: 6242121767
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid
269 kr
Til butik
SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid billede

Produktinformation

Downlight til indendørs brug. Unik Vip 45 grader, med minimalt lystab grundet at den vipper i den sidste 1/3 af armatur skålen. Udskiftelig dæmpbar LED GU10 pære (inkl). Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminum eller børstet stål. Ø83 hulmål.

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 912176
EAN: 7021989121763
Varenr.: 2753739
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Jupiter Tek Iso 3W LED indbygningsspot, 2700K
276 kr
Til butik
SG Jupiter Tek Iso 3W LED indbygningsspot, 2700K billede

Produktinformation

Indbygningsspot til indendørs brug. Unik Vip 45 grader, med minimalt lystab grundet at den vipper i den sidste 1/3 af armatur skålen. SG Armaturen er din specialist på belysning til din bolig. Der er fokus på design, funktionalitet og nem montage. SG Arma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: diameter 94 mm, height 58 mm, cut-out 83 mm
EAN: 7021989121763
Varenr.: 6242121767
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUPITER TEK ISOSAFE HVID 3W LED 2700
276,91 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Jupiter Tek Isosafe Hv 3w Led 2700k
280 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Jupiter Tek Isosafe Hvid 3W Led 2700
294,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jupiter tek isosafe hvid 3w led 2700
302,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Jupiter Tek Iso 3W LED indbygningsspot, 2700K
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK269 kr269 krKøb
2Proshop DK269 kr308 krKøb
3LavprisEl276 kr276 krKøb
4EL-GROSSISTEN276,91 kr276,91 krKøb
5Elvvs.dk280 kr280 krKøb
6Billigelogvvs.dk294,52 kr294,52 krKøb
7MaintainIt302,5 kr302,5 krKøb
8Greenline309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for SG Armaturen Jupiter Tek indbygningsspot 3W LED 2700K Ra>80, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026269 kr1 kr (0%)
30. maj 2026268 kr10 kr (4%)
29. maj 2026258 kr1 kr (0%)
14. maj 2026259 kr7 kr (3%)
13. maj 2026252 kr4 kr (2%)
8. maj 2026248 kr4 kr (2%)
7. maj 2026252 kr7 kr (3%)
11. apr. 2026259 kr4 kr (2%)
31. mar. 2026255 kr6 kr (2%)
26. feb. 2026249 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret