Gå til hovedindhold

SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak

SG ArmaturenLamperEAN: 7021989052517
Pris fra 176,25 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.322,75 kr (88% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar bio white 3000k
176,25 kr
Til butik
Junistar bio white 3000k billede

Produktinformation

JUNISTAR BIO WHITE 3000K

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: projektør
EAN: 7021989052517
Varenr.: 5401024133
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Junistar Bio Hvid 3000K 8-PACK
192,51 kr
Til butik
Junistar Bio Hvid 3000K 8-PACK billede

Produktinformation

Junistar Bio sætter nye standarder for nem installation af downlights. Patentanmeldt ny fjederløsning minimerer installationstiden.Junistar Bio kan monteres i et 48 mm lægtelag, i alle pladetykkelser fra 2 mm og opefter, direkte i isoleringen eller i en d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG ARMATUREN
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021989052517
Varenr.: 15845059264847
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak
1.263 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak billede

Produktinformation

Effektive indbygningsspots med nem montering og høj lyskvalitet Med Junistar Bio indbygningsspot i hvid får du en smart og praktisk løsning til belysning i hjemmet. Denne pakke indeholder 8 spots, der er nemme at installere også direkte i isoleringen ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 94x59 mm (spot), 8-pack
EAN: 7021989052517
Varenr.: 6242052519
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN JUNISTAR BIO WHITE 3000K - (8 stk.)
1.301 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak
1.399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak
1.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt176,25 kr176,25 krKøb
2EL-GROSSISTEN192,51 kr192,51 krKøb
3LavprisEl1.263 kr1.263 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.301 kr1.301 krKøb
5Greenline1.399 kr1.399 krKøb
6LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
7BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak i 164 dage. Laveste pris i perioden er 176,25 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.761 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 994 kr.

Den nuværende pris på 176,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for SG Armaturen Junistar Bio indbygningsspot, 3000K, hvid, 8-pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026176,25 kr16,26 kr (8%)
9. maj 2026192,51 kr17,49 kr (8%)
21. apr. 2026210 kr1.123 kr (84%)
18. apr. 20261.333 kr1.123 kr (535%)
17. apr. 2026210 kr1.123 kr (84%)
16. apr. 20261.333 kr1.123 kr (535%)
14. apr. 2026210 kr1.123 kr (84%)
14. mar. 20261.333 kr1.123 kr (535%)
11. mar. 2026210 kr1.039 kr (83%)
10. mar. 20261.249 kr1.039 kr (495%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret