Gå til hovedindhold

Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986300000
Pris fra 889 krtil 982,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 93,5 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN Hovden Grafit Mini 540lm 3000K Ra>80 Bagkantsdæmp
889 kr
Til butik
SG ARMATUREN Hovden Grafit Mini 540lm 3000K Ra>80 Bagkantsdæmp billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Indbygningsspots
Farve: 1
Artikel nr.: 630000
EAN: 7021986300000
Varenr.: 5628382
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Hovden mini 600lm 3000k 15°
889 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen
890 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Hovden Mini havespot, 3000K, 15° spredning
908 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Intro mini 600lm 3000k 15 °
910 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Hovden Mini havespot, 3000K, 15° spredning
929 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Hovden Mini havespot, 3000K, 15° spredning
929 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Hovden Mini havespot, 3000K, 15° spredning
949 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hovden mini 230v 600lm 3000k
982,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK889 kr928 krKøb
2Proshop DK889 kr928 krKøb
3WATTOO.DK890 kr890 krKøb
4LavprisEl908 kr908 krKøb
5Elvvs.dk910 kr910 krKøb
6BilligVVS DK929 kr929 krKøb
7Greenline929 kr929 krKøb
8LavprisVVS949 kr949 krKøb
9MaintainIt982,5 kr982,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen

PriceData har fulgt prisen på Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen i 173 dage. Laveste pris i perioden er 889 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 912 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 897 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Spot Hovden Mini LED, 8W, 3000K, 540 lumen, 15, grafit - SG Armaturen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026889 kr1 kr (0%)
12. maj 2026890 kr1 kr (0%)
11. maj 2026891 kr1 kr (0%)
5. maj 2026890 kr1 kr (0%)
4. maj 2026891 kr1 kr (0%)
1. maj 2026890 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026891 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026890 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026891 kr4 kr (0%)
15. apr. 2026895 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret