Gå til hovedindhold

SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021986300260
Pris fra 61 krtil 140 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Hovden jordspyd
61 kr
Til butik
SG Armaturen Hovden jordspyd billede

Produktinformation

Hovden Jordspyd

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 630026
EAN: 7021986300260
Varenr.: 2893676
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hovden Jordspyd
62,3 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jordspyd til spot Hovden - SG Armaturen
63,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hovden jordspyd
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hovden Jordspyd
69,48 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hovden jordspyd
72 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG jordspyd til Hovden havespot
-11%76 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG jordspyd til Hovden havespot, 4,5x21cm
85 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG jordspyd til Hovden havespot
85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK61 kr100 krKøb
2Billigelogvvs.dk62,3 kr62,3 krKøb
3WATTOO.DK63,5 kr63,5 krKøb
4MaintainIt65 kr65 krKøb
5EL-GROSSISTEN69,48 kr69,48 krKøb
6Elvvs.dk72 kr72 krKøb
7BilligVVS DK76 kr76 krKøb
8Greenline85 kr85 krKøb
9LampeGuru.dk85 kr85 krKøb
10CS MEGASTORE DK140 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium

PriceData har fulgt prisen på SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium i 88 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for SG ARMATUREN Hovden Grafit Jordspyd Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202661 kr1,3 kr (2%)
20. maj 202662,3 kr1,2 kr (2%)
19. maj 202663,5 kr2,5 kr (4%)
7. mar. 202661 kr4 kr (6%)
6. mar. 202665 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret