Gå til hovedindhold

SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021986113938
Pris fra 772 krtil 1.079 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 757 kr 9. apr.

Sammenlign priser på SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 772 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27
772 kr
Til butik
SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 billede

Produktinformation

Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 Produkt beskrivelse: Halvmåne formet flot væg armatur som både kan monteres ude og inde. Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. 2 ind/ud gange for kabler, mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjfbare hurtig klemmer. Korrosionsbeskyttet med 10 års...

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 611393
EAN: 7021986113938
Varenr.: 2753567
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Duett udendørs væglampe, hvid
816 kr
Til butik
SG Duett udendørs væglampe, hvid billede

Produktinformation

Duett - dit perfekte valg til en udendørs væglampe SG's Duett-serie præsenterer en flot og dekorativ udendørs væglampe fremstillet af trykstøbt, pulverlakeret aluminium. Duett væglampen tilføjer et visuelt moderne look på din facade, men gider dig ogs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: white
EAN: 7021986113938
Varenr.: 6243113936
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Duett udendørs væglampe, hvid
849 kr
Til butik
SG Duett udendørs væglampe, hvid billede

Produktinformation

Duett - udendørs væglampe fra SG Duett-serien fra SG er en fin og dekorativ udendørs væglampe i et trykstøbt, pulverlakeret aluminium.Væglampen kan dæmpes med bagkantsdæmp. Den kommer med indbygget LED som lyser med 2700 Kelvin (varmt hvidt lys). Hvis du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: white
EAN: 7021986113938
Varenr.: 6243113936
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duett Mat-hvid 10w Led E27 Inkl Lyskilde
888 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Duett udendørs væglampe, hvid
899 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DUETT MAT-HVID 10W LED E27 INKL LYSKILDE
978 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Duett 10W LED 2700K E27 hvid
1.026 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Duett udendørs væglampe, hvid
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK772 kr811 krKøb
2LavprisEl816 kr816 krKøb
3LampeGuru.dk849 kr849 krKøb
4Elvvs.dk888 kr888 krKøb
5Greenline899 kr899 krKøb
6EL-GROSSISTEN978 kr978 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.026 kr1.026 krKøb
8BilligVVS DK1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 756 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 765 kr.

Den nuværende pris på 772 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for SG Armaturen Duett Mat-Hvid 10W LED 2700K E27 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026772 kr15 kr (2%)
9. apr. 2026757 kr1 kr (0%)
9. feb. 2026756 kr23 kr (3%)
7. feb. 2026779 kr23 kr (3%)
6. feb. 2026756 kr23 kr (3%)
23. jan. 2026779 kr23 kr (3%)
19. jan. 2026756 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret