Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit

SG ArmaturenLamperEAN: 7021989230151
Pris fra 551 krtil 727 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 540 kr 9. apr.

Sammenlign priser på SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Callisto Wall 4W LED 3000K, grafit
551 kr
Til butik
SG Armaturen Callisto Wall 4W LED 3000K, grafit billede

Produktinformation

Væglampe, LED, 4 W, LED-klasse A+, 3000 K, grafit

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 923015
EAN: 7021989230151
Varenr.: 2753492
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Callisto udendørs væglampe, 3000K, grå
590 kr
Til butik
SG Callisto udendørs væglampe, 3000K, grå billede

Produktinformation

Callisto - dit perfekte valg til en udendørs væglampe SG's Callisto-serie præsenterer en udendørs væglampe fremstillet af trykstøbt, pulverlakeret aluminium. Callisto væglampen tilføjer et visuelt moderne look på din facade, men giver dig også mulighe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: graphite
Størrelse: 110x110x33 mm
EAN: 7021989230151
Varenr.: 6243230152
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Callisto udendørs væglampe, 3000K, grå
619 kr
Til butik
SG Callisto udendørs væglampe, 3000K, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: graphite
Størrelse: 110x110x33 mm
EAN: 7021989230151
Varenr.: 6243230152
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit
649 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Callisto udendørs væglampe, 3000K, grå
659 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CALLISTO WALL 4W LED 3000K GRAFIT
700,63 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Callisto Wall LED 4W 3000K grafit
727 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK551 kr590 krKøb
2BilligVVS DK590 kr590 krKøb
3LavprisVVS619 kr619 krKøb
4Elvvs.dk649 kr649 krKøb
5Greenline659 kr659 krKøb
6EL-GROSSISTEN700,63 kr700,63 krKøb
7CS MEGASTORE DK727 kr766 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit i 154 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 551 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 551 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for SG Armaturen - Callisto Wall LED 3w 3000K (110 lumen) - Grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026551 kr11 kr (2%)
9. apr. 2026540 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026539 kr6 kr (1%)
31. dec. 2025545 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret