Gå til hovedindhold

SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983206855
Pris fra 28 krtil 41 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tube mini baffel guld ø59
28 kr
Til butik
Tube mini baffel guld ø59 billede

Produktinformation

Baffel til Tube

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021983206855
Varenr.: 2657096
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Baffle Guld Tube Mini Ø59
37,24 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Mini reflektor, guld
38 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59
38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Baffle guld tube mini ø59
38,75 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Mini reflektor, guld
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BAFFLE GULD TUBE MINI Ø59
40,72 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Mini reflektor, guld
41 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Zip Tube Mini reflektor, guld
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk28 kr28 krKøb
2Billigelogvvs.dk37,24 kr37,24 krKøb
3LavprisEl38 kr38 krKøb
4Proshop DK38 kr77 krKøb
5MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
6LampeGuru.dk39 kr39 krKøb
7EL-GROSSISTEN40,72 kr40,72 krKøb
8BilligVVS DK41 kr41 krKøb
9Greenline41 kr41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for SG Armaturen Tube mini baffel guld ø59 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202628 kr8 kr (22%)
25. maj 202636 kr1,24 kr (3%)
24. maj 202637,24 kr1,24 kr (3%)
6. maj 202636 kr1,24 kr (3%)
5. maj 202637,24 kr1,24 kr (3%)
26. apr. 202636 kr1 kr (3%)
25. apr. 202635 kr2 kr (5%)
24. apr. 202637 kr
23. apr. 202637,24 kr
15. apr. 202637 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret