Gå til hovedindhold

SG Armaturen Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986417319
Pris fra 602 krtil 895 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 293 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Artes Round udendørs væglampe, 2700K, grå
-4%602 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Artes Round udendørs væglampe, 2700K, grå billede

Produktinformation

Dekorativ udendørs væglampe med justerbar lyskegle Artes-serien fra SG er en fin og dekorativ udendørs væglampe i et trykstøbt, pulverlakeret aluminium. Væglampen kan dæmpes med bagkantsdæmp. Væglampen kommer med indbygget LED som lyser med 2700 Kelvin (v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: gray
Størrelse: 120x120x120 mm
EAN: 7021986417319
Varenr.: 6243417315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN Artes Round Grafit 360lm 2700K Ra>80 Bagkantsdæmp
626 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit
645 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Artes Round udendørs væglampe, 2700K, grå
645 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Artes Round Grafit 360Lm 2700Kp
695,39 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Artes Round udendørs væglampe, 2700K, grå
709 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Artes round grafit 360lm 2700kp
717,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Artes Round udendørs væglampe, 2700K, grå
875 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Artes Round udendørs væglampe, 2700K, grå
895 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk602 kr602 krKøb
2CS MEGASTORE DK626 kr665 krKøb
3WATTOO.DK645 kr645 krKøb
4LavprisEl645 kr645 krKøb
5Billigelogvvs.dk695,39 kr695,39 krKøb
6Greenline709 kr709 krKøb
7MaintainIt717,5 kr717,5 krKøb
8BilligVVS DK875 kr875 krKøb
9LavprisVVS895 kr895 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit

PriceData har fulgt prisen på Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit i 169 dage. Laveste pris i perioden er 602 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 665 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Vgarmatur Artes Round, 360lm, 2700K, Ra>80, bagkantsdmp, grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026602 kr42 kr (7%)
16. maj 2026644 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026645 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026646 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026645 kr16 kr (3%)
1. apr. 2026629 kr23 kr (4%)
30. mar. 2026606 kr23 kr (4%)
27. mar. 2026629 kr23 kr (4%)
25. mar. 2026606 kr55,71 kr (8%)
21. mar. 2026661,71 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret