Gå til hovedindhold

SEVERIN Elektrogeräte GmbH Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort

SEVERIN Elektrogeräte GmbHOvneEAN: 4008146029554
Pris fra 459 krtil 1.074 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 615 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 375 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SEVERIN FR 2445 Airfryer 2kW Sølv metalfarvet/sort
459 kr
Til butik
SEVERIN FR 2445 Airfryer 2kW Sølv metalfarvet/sort billede

Produktinformation

SEVERIN FR 2445 - Varmluftsrister - 5 liter - 2 kW - sølv metalfarvet/sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FR 2445
EAN: 4008146029554
Varenr.: 994309496
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Severin FR 2445 airfryer 5 l - sølv/sort
-27%559 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Severin FR 2445 airfryer 5 l - sølv/sort billede

Produktinformation

SEVERIN FR 2445 - Varmluftsrister - 5 liter - 2 kW - sølv metalfarvet/sortGenereltAutomatisk sluk: JaFarve: Sølv metalfarvet/sortFødevarekapacitet: 1.5 kgFriturestegertype: KurvFunktion og indstillinger: 8 automatiske madlavningfunktionerMax temperatur: 200 °COverfladebelægning: Keramisk slip-letProdukttype: VarmluftsristerTemperaturinterval: Fra 80 °C til 200 °CVariabel temperatur: JaVolumen: 5 literIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: JaKontrolelementer: BerøringspadProgrammerbar: JaStyringstype: ElektroniskTimer: 60 min.DisplayType: LED-displayDiverseSikkerhedsegenskaber: Beskyttelse mod overophedningKraftStrømforbrug: 2 kWTil-/Fra-strømkontakt: JaMål og vægtBredde: 31.5 cmDybde: 35 cmHøjde: 36.5 cmVægt: 5 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 36 cmDybde (forsendelse): 35.5 cmHøjde (forsendelse): 37.5 cmVægt (forsendelse): 6.2 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 6.15g
EAN: 4008146029554
Varenr.: 2142358
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SEVERIN FR 2445 Airfryer 2kW Sølv metalfarvet/sort
569 kr
Til butik
SEVERIN FR 2445 Airfryer 2kW Sølv metalfarvet/sort billede

Produktinformation

SEVERIN FR 2445 Airfryer 2kW - Metalfarvet Sort Oplev en sundere måde at tilberede dine yndlingsretter på med SEVERIN FR 2445 Airfryer. Denne avancerede fritøse med en effekt på 2 kW kombinerer hurtig varmluftsteknologi med en stilren metalfarvet sort fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madlavning
EAN: 4008146029554
Varenr.: 117736
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Severin FR 2445 airfryer 5 l - sølv/sort
-27%579 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort
-35%1.074 kr
Før 1.653 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2Boligcenter DK559 kr559 krKøb
3Ultrashop569 kr569 krKøb
4Vivas DK579 kr648 krKøb
5KitchenTime DK1.074 kr1.074 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort

PriceData har fulgt prisen på Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Severin Severin FR 2445 Air-fryer fritøse XXL 5 L Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026459 kr63 kr (12%)
1. jun. 2026522 kr63 kr (14%)
31. maj 2026459 kr63 kr (12%)
30. maj 2026522 kr63 kr (14%)
26. maj 2026459 kr63 kr (12%)
25. maj 2026522 kr63 kr (14%)
24. maj 2026459 kr63 kr (12%)
23. maj 2026522 kr63 kr (14%)
19. maj 2026459 kr63 kr (12%)
18. maj 2026522 kr63 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret