Gå til hovedindhold

SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238)

SES CreativeBrætspilEAN: 8710341022389
Pris fra 79 krtil 115,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 1. maj

Sammenlign priser på SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SES Creative Travel Game Window Sticker Bingo
79 kr
Til butik
SES Creative Travel Game Window Sticker Bingo billede

Produktinformation

Bingo! Det har aldrig været så sjovt at tage på en biltur, uanset om den er lang eller kort! Med Travel window sticker bingo kan du gøre turen til et spil. Sæt alle vinduesmærkater på bilens rude, og hold dit bingokort klar. Klistermærkerne viser forskellige billeder. Ser du en lastbil eller en rød scooter? Sæt alle klistermærkerne på bingokortet, der matcher det, du ser på din rejse. Hvem bliver den første til at sige: BINGO! Rejsevindues klistermærkebingo kommer i et sæt med seks forskellige bingokort og 64 vinduesklistermærker. Klistermærkerne er nemme at genbruge.

Produktspecifikationer

Mærke: SES Creative
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: 02238
EAN: 8710341022389
Varenr.: 3358189
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SES Creative 02238, Brætspil, Chancespil, 3 År
88 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ses Creative - Bingo Til Bilturen - (s02238)
89,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238)
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
SES Creative Spil - Bingo Til Bilturen
115,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK79 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
3Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
5Kids-world.dk115,95 kr115,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238)

PriceData har fulgt prisen på SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for SES Creative Game Bingo Klistermærker til bilruder - (S02238) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202679 kr8 kr (11%)
15. maj 202671 kr8 kr (10%)
8. maj 202679 kr8 kr (11%)
5. maj 202671 kr8 kr (10%)
3. maj 202679 kr10 kr (14%)
1. maj 202669 kr10 kr (13%)
21. apr. 202679 kr10 kr (14%)
20. apr. 202669 kr10 kr (13%)
19. apr. 202679 kr4 kr (5%)
18. apr. 202675 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret