Gå til hovedindhold

SG Armaturen Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021982122224
Pris fra 445 krtil 709 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 439 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K
445 kr
Til butik
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K billede

Produktinformation

LED panel på 60x60 cm med lav blænding og varmt lysHer får du et stærkt LED panel, der passer til både loft og væg, og som leverer et behageligt varmt hvidt lys på 3000K. Panelet har en smal ramme og en opalprismatisk afskærmning, der giver et moderne udt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 60x60 cm
EAN: 7021982122224
Varenr.: 6246122225
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K
457 kr
Til butik
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K billede

Produktinformation

Stilrent Sense LED-panel på 60x60 cm med varmt hvidt lys Sense LED-panelet på 60x60 cm bringer et roligt og behageligt lys ind i hverdagen uanset om det er på kontoret, i butikken eller i hjemmets arbejdsrum. Panelet leverer et varmt hvidt lys (3000K), d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 60x60 cm
EAN: 7021982122224
Varenr.: 6246122225
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K
457 kr
Til butik
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K billede

Produktinformation

LED panel 60x60 cm med lav blænding og varmt hvidt lys Her får du et LED panel på 60x60 cm, der giver et behageligt og varmt hvidt lys på 3000K lige til at hænge op i loftet eller montere på væggen. Panelet har en smal ramme og et opalprismatisk dæklag,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 60x60 cm
EAN: 7021982122224
Varenr.: 6246122225
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Sense Eco panel, 60x60 cm, 3000K
489 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SENSE ECO OPALPRISM 3000K RA80
505,65 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80
509 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sense Eco opalprismatisk panel, 3000K, RA>80, 600x600 mm
550 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sense Eco Opalprismatisk Panel 3000K RA>80, 600x600 mm
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl445 kr445 krKøb
2BilligVVS DK457 kr457 krKøb
3LavprisVVS457 kr457 krKøb
4Greenline489 kr489 krKøb
5EL-GROSSISTEN505,65 kr505,65 krKøb
6Elvvs.dk509 kr509 krKøb
7WATTOO.DK550 kr550 krKøb
8CS MEGASTORE DK709 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80

PriceData har fulgt prisen på Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 439 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 753 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sense eco 600x600 hvid opalprismatisk 2820lm 3000k ra>80 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026445 kr12 kr (3%)
11. maj 2026457 kr12 kr (3%)
8. maj 2026445 kr6 kr (1%)
24. apr. 2026439 kr18 kr (4%)
23. apr. 2026457 kr18 kr (4%)
20. apr. 2026439 kr18 kr (4%)
16. apr. 2026457 kr38,34 kr (8%)
15. apr. 2026495,34 kr54,66 kr (10%)
14. apr. 2026550 kr54,66 kr (11%)
21. mar. 2026495,34 kr54,66 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret