Gå til hovedindhold

SG Armaturen Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI

SG ArmaturenBelysningEAN: 7021988200834
Pris fra 411 krtil 469 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI
411 kr
Til butik
Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI billede

Produktspecifikationer

Kategori: Lysarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 820083
EAN: 7021988200834
Varenr.: 5095764
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SENSE DRIVER 700MA 3000LM DALI LINECT
422,16 kr
Til butik
SENSE DRIVER 700MA 3000LM DALI LINECT billede

Produktinformation

Sense driver kit. DALI dæmp. 50.000 timers levetid. IP20, KL II. Driver og panel sammenkobles via hurtigkobling, og driver fastgøres ovenpå panel via dobbeltklæbenede pude, med en valgfri placering for nem installation. Driver kit inkl. monteringsbox med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021988200834
Varenr.: 15844954440015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Sense 700MA 3000 Driver kit DALI
469 kr
Til butik
SG Armaturen Sense 700MA 3000 Driver kit DALI billede

Produktinformation

Sense 700MA 3000 Driver kit DALI Produkt beskrivelse: Sense driver kit med hurtig kobling for nem tilslutning til alle Sense paneler. Dobbeltklæbende tape sikre fri placering bag på Sense panelet Produktfamilie: Energieffektivt LED-panel med smal ramme, som giver et moderne udseende. Et allround-panel af høj kvalitet, som kan benyttes i alle...

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Drivere spoler og transformatore
Artikel nr.: 820083
EAN: 7021988200834
Varenr.: 2752556

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK411 kr450 krKøb
2EL-GROSSISTEN422,16 kr422,16 krKøb
3Proshop DK469 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI

PriceData har fulgt prisen på Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI i 162 dage. Laveste pris i perioden er 411 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 417 kr.

Den nuværende pris på 411 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sense Driver Hvid 3000lm 26W 700mA 18-36V 3000 DALI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026411 kr4 kr (1%)
12. maj 2026415 kr1,45 kr (0%)
11. maj 2026413,55 kr2,55 kr (1%)
7. maj 2026411 kr4 kr (1%)
6. maj 2026415 kr1,45 kr (0%)
23. apr. 2026413,55 kr1,45 kr (0%)
22. apr. 2026415 kr1,45 kr (0%)
19. apr. 2026413,55 kr1,45 kr (0%)
18. apr. 2026415 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026413 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret