Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black

SensaiMakeupEAN: 4973167977293
Pris fra 218 krtil 562,4 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 344,4 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening - MSL-1 Black
218 kr
Til butik
Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening - MSL-1 Black billede

Produktinformation

Mascara, MSL-1 Black, 7,5 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 4973167977293
EAN: 4973167977293
Varenr.: 2941877
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai MSL-1 Mascara 38C (SeparatingAndLengthening) Black
-19%220 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sensai MSL-1 Mascara 38C (SeparatingAndLengthening) Black billede

Produktinformation

Vandfaste mascara, som forlænger øjenvipperne og er modstandsdygtig overfor vand, sved og tårer. Kan fjernes med varmt vand på 38°C eller derover. Giver flotte naturlige lange vipper ved at forlænge hver enkel øjenvippe. Silke ekstrakt giver både pleje og fugt til vipperne. Anvend SENSAI SPONGE CHIEF (vaskeklud) med varmt vand til at fjerne mascara nænsomt fra dine vipper.

Produktspecifikationer

Mærke: SENSAI
Kategori: Mascara
Vægt: 25g
Artikel nr.: 10551001-9
EAN: 4973167977293
Varenr.: B003478
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black
231 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 01 Black 7 ml
270 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Volume & Length Mascara Duo (Volumising + Separating Mascara)
-5%562,4 kr
Før 592 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK218 kr257 krKøb
2Bangerhead DK220 kr220 krKøb
3Teknikproffset DK231 kr280 krKøb
4Lyko DK270 kr270 krKøb
5NordicFeel DK562,4 kr562,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black i 180 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Kanebo Sensai Mascara 38C Separating & Lengthening 7.5 ml MSL-1 Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026218 kr2 kr (1%)
28. maj 2026220 kr2 kr (1%)
23. maj 2026218 kr12 kr (6%)
22. maj 2026206 kr2 kr (1%)
17. maj 2026204 kr16 kr (7%)
6. maj 2026220 kr2 kr (1%)
4. maj 2026218 kr1 kr (0%)
3. maj 2026217 kr1 kr (0%)
2. maj 2026218 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026220 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret