Gå til hovedindhold

Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml

SensaiAnsigtsrensEAN: 4973167903698
Pris fra 312 krtil 462 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 296 kr 11. maj

Sammenlign priser på Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Silky Pur Cleansing Milk - Step 1
312 kr
Til butik
Sensai Silky Pur Cleansing Milk - Step 1 billede

Produktinformation

Cleansing Milk, Step 1 / For All Skin types, 150 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167903698
EAN: 4973167903698
Varenr.: 2940895
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Silky Purifying Cleansing Milk (150ml)
-20%352 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sensai Silky Purifying Cleansing Milk (150ml) billede

Produktinformation

En silkeblød og dybderensende vandopløselig rensemælk, som let fordeles på huden. Renser effektivt, med blidt huden og fjerner hurtigt makeup og sebum. Egenskaber: Blid rensemælk til alle hudtyper. Fjerner tilstopninger i porerne og befrier huden for stress og ydre påvirkninger. Indeholder mandel-, appelsin- og arganolie, som effektiv opløser oliebaseret urenheder og make-up. Bringer urenheder op til overfalden, mens huden plejes og blødgøres med Koishimaru silke.

Produktspecifikationer

Mærke: SENSAI
Kategori: Rensemælk
Vægt: 237g
Artikel nr.: 10131000
EAN: 4973167903698
Varenr.: B008555
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sensai Silky Purifying Cleansing Milk 150ml
-29%356 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sensai Silky Purifying Cleansing Milk 150ml billede

Produktinformation

Kanebo Sensai Silky Purifying Cleansing Milk 150ml STEP 1 En mild rengöringsmjölk som tar bort make-up och oljebaserad smuts, sköljs enkelt bort och ger en mjuk finish. Passar alla hudtyper. Applicera på kvällen. Massera varsamt in i huden. Skölj noga.

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Rengøring
EAN: 4973167903698
Varenr.: 38-67760
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Silky Purifying Cleansing Milk 150 ml
440 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml
462 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK312 kr351 krKøb
2Bangerhead DK352 kr352 krKøb
3Teknikproffset DK356 kr405 krKøb
4Lyko DK440 kr440 krKøb
5NordicFeel DK462 kr462 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 296 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Sensai Silky Purifying Cleansing Milk Step 1 - 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026312 kr6 kr (2%)
23. maj 2026318 kr2 kr (1%)
22. maj 2026320 kr5 kr (2%)
20. maj 2026315 kr17 kr (6%)
14. maj 2026298 kr2 kr (1%)
11. maj 2026296 kr5 kr (2%)
28. apr. 2026301 kr10 kr (3%)
15. apr. 2026311 kr10 kr (3%)
31. mar. 2026301 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026302 kr19 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret