Gå til hovedindhold

Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder)

ElemisSolcremeEAN: 0641628601103
Pris fra 392 krtil 706 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 314 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 357 kr 29. maj

Sammenlign priser på Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 392 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder)
392 kr
Til butik
Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 6
Artikel nr.: 641628601103
EAN: 0641628601103
Varenr.: 25367715
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SpF50 (40 g)
-25%452 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SpF50 (40 g) billede

Produktinformation

Bredspektret SPF 50 PA++++ med en kombination af UV-filtre, inkapslet for at sprede sig jævnt over huden for ultimativ beskyttelse. Den avancerede formel beskytter mod skadelige UVA- og UVB-stråler, som kan forårsage fine linjer, dybe rynker, ujævn pigmentering og nedbrydning af kollagen. Beriget med vores signatur marine alger, Padina Pavonica, booster produktet huden med fugt og efterlader din hud fugtet og med en sund glans. Aktive ingredienser fra Lithops stamceller øger hudens fugtniveau og støtter hudens egen naturlige produktion af vitamin D for at fremme en lysere, mere jævn tone. Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50 er testet på flere hudtoner og hudtyper. Med sin lette tekstur smelter den let ind i huden uden at efterlade hvide spor og er en perfekt base under makeup.

Produktspecifikationer

Mærke: Elemis
Kategori: Solbeskyttelse til ansigt
Vægt: 650g
Artikel nr.: 2260110
EAN: 0641628601103
Varenr.: B091900
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elemis Pro-Collagen Skin SPF 40 Protection Fluid - 40 ml
499 kr
Til butik
Elemis Pro-Collagen Skin SPF 40 Protection Fluid - 40 ml billede

Produktinformation

Elemis Pro-Collagen Skin SPF 40 Protection Fluid - 40 ml Giv din hud avanceret solbeskyttelse, fugt og anti-age pleje i ét produkt med Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 40. Denne ultralette ansigtsfluid er udviklet til at beskytte huden mod UVA- og UVB-stråler, samtidig med at den hjælper med at forebygge synlige tegn på ældning som fine linjer, pigmentforandringer og tab af fasthed. Formlen er beriget med Padina Pavonica (marin alge) og fugtgivende aktive ingredienser, som hjælper med at forbedre hudens elasticitet, tilføre intens hydrering og give en mere glat og strålende hudoverflade. Den lette konsistens smelter hurtigt ind i huden uden at fedte og fungerer perfekt som base under makeup. En luksuriøs og let solfluid, der kombinerer høj solbeskyttelse, fugt og anti-age pleje i ét trin. Ideel til dig, der ønsker en beskyttet, glat og sund hud med naturlig glød hele dagen. Let, frisk og diskret kosmetisk duft med bløde marine og florale undertoner, som giver en behagelig og luksuriøs hudplejeoplevelse. Fluiden fordeles nemt og efterlader huden med en følelse af lethed, fugt og komfort, uden hvidt skær eller tung finish. Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 40 er en effektiv og elegant daglig beskyttelse, der kombinerer solfilter, anti-age og hydrering - perfekt til en sund og strålende hud hver dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Elemis
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 641628601103
EAN: 0641628601103
Varenr.: 3461160
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50 40 ml
669 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF50 40 ml
706 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK392 kr431 krKøb
2Bangerhead DK452 kr452 krKøb
3Proshop DK499 kr538 krKøb
4Lyko DK669 kr669 krKøb
5NordicFeel DK706 kr706 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder)

PriceData har fulgt prisen på Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 357 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 392 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Sensai Elemis Pro-Collagen Skin Protection beskyttende fluid til ansigt SPF 40 40 ml (til kvinder) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026392 kr35 kr (10%)
29. maj 2026357 kr37 kr (9%)
27. maj 2026394 kr54 kr (12%)
25. maj 2026448 kr1 kr (0%)
24. maj 2026449 kr30 kr (6%)
23. maj 2026479 kr118 kr (33%)
20. maj 2026361 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026357 kr21 kr (6%)
11. apr. 2026378 kr101 kr (21%)
10. apr. 2026479 kr42 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret