Gå til hovedindhold

Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid

SensaiLotion og fugtighedscremeEAN: 4973167079737
Pris fra 177 krtil 265 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cellular Performance Treatment Gloves
177 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance Treatment Gloves billede

Produktinformation

Sensai Cellular Performance Treatment Gloves Handsker Hunstik Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 4973167079737
EAN: 4973167079737
Varenr.: 3315515
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sensai Cellular Performance Body Care Treatment Gloves 0
184 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KANEBO SENSAI Cellular Performance Treatment Gloves 1pz fjernlager: hvid
198 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Treatment Gloves
240 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Treatment Gloves
240 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cellular Performance Treatment Gloves 1 pair - 1 pcs
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK177 kr216 krKøb
2Teknikproffset DK184 kr233 krKøb
3CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
4Bangerhead DK240 kr240 krKøb
5Lyko DK240 kr240 krKøb
6NordicFeel DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Sensai Cellular Performance Treatment Gloves, Handsker, Voksen, Hunstik, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026177 kr9 kr (5%)
22. maj 2026168 kr9 kr (5%)
20. maj 2026177 kr7 kr (4%)
19. maj 2026184 kr7 kr (4%)
11. maj 2026177 kr7 kr (4%)
6. maj 2026184 kr4 kr (2%)
4. maj 2026180 kr14 kr (8%)
3. maj 2026166 kr14 kr (8%)
2. maj 2026180 kr9 kr (5%)
30. apr. 2026189 kr23 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret