Gå til hovedindhold

Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml

SensaiAnsigtsrensEAN: 4973167904626
Pris fra 509 krtil 1.036,45 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 527,45 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 440 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kanebo Cellular Performance Lotion II
509 kr
Til butik
Kanebo Cellular Performance Lotion II billede

Produktinformation

Pleje, Kvinder, Normal To Dry And Very Dry Skin, 125 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Kanebo
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167904626
EAN: 4973167904626
Varenr.: 2942587
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Lotion II Moist (125ml)
595 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance Lotion II Moist (125ml) billede

Produktinformation

En rig lotion der præparerer huden og optimerer effekten af den efterfølgende ansigtspleje. Egenskaber: Giver en rig og silkeblød følelse. Gennemfugter huden og giver fasthed. Til normal til tør og meget tør hud.

Produktspecifikationer

Mærke: SENSAI
Kategori: Ansigtsvand & toner
Vægt: 387g
Artikel nr.: 10029000
EAN: 4973167904626
Varenr.: B022027
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Lotion II Moist 125 ml
595 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance   Lotion II Moist 125 ml billede

Produktinformation

En rig anti-ageing lotion, som mætter huden og fylder den med fugt samtidig med at den forbereder huden og optimerer effekten af efterfølgende ansigtspleje. Velegnet til alle som ønsker at forebygge og modvirke hudens første alderstegn.Egenskaber:- Giver en rig og silkeblød følelse.- Gennemfugter huden og giver fasthed.- Til normal til tør og meget tør hud.Anvendelse:Påføres morgen og aften efter rensningGennemvæd en vatrondel grundigt og påfør produktet i hele ansigtet og på halsen eller hæld det på håndfladerne og påfør direkte i hele ansigtet og på halsen. Sensai Cellular Performance Lotion II Moist 125 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Fugtfattig
Størrelse: 125.000000000
Artikel nr.: 10029000
EAN: 4973167904626
Varenr.: 2494-113-0125
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cleanse & Hydrate Ritual (Cellular Lotion + Cleansing Oil)
-5%1.036,45 kr
Før 1.091 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK509 kr548 krKøb
2Bangerhead DK595 kr595 krKøb
3Lyko DK595 kr595 krKøb
4NordicFeel DK1.036,45 kr1.036,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml

PriceData har fulgt prisen på Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 417,9 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Lotion 125 Ml, Cream 40 Ml, Eye Cream 15 ml - 180 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026509 kr86 kr (14%)
27. maj 2026595 kr149 kr (33%)
23. maj 2026446 kr149 kr (25%)
21. maj 2026595 kr78 kr (15%)
20. maj 2026517 kr2 kr (0%)
14. maj 2026515 kr2 kr (0%)
12. maj 2026517 kr78 kr (13%)
6. maj 2026595 kr119 kr (25%)
5. maj 2026476 kr35 kr (8%)
3. maj 2026441 kr35 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret